PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2022

WARSZAWA, ZAMEK KRÓLEWSKI
 
26.01.2022

© 2023 Termedia

ZAPROSZENIE

Najbardziej prestiżowe wydarzenie otwierające nowy rok odbędzie się 26 stycznia w Zamku Królewskim w Warszawie. Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 będą miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce.
W konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 wezmą udział wybitni naukowcy, specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, światowej klasy eksperci, decydenci kształtujący system opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele największych globalnych firm farmaceutycznych, przedstawiciele organizacji pacjenckich oraz reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.

Dobór szerokiego grona ekspertów pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się m.in. bardzo istotne we wprowadzaniu innowacyjnych terapii oraz zmian w organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce. 

Konferencja będzie również przestrzenią do prezentacji raportów, omawiania ich w gronie specjalistów, praktyków, przedstawicieli zarówno organizacji reprezentujących pacjentów, jak i producentów innowacyjnych terapii. 

Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej już po raz jedenasty, w Zamku Królewskim w Warszawie, 26 stycznia 2022 r. Sesje odbędą się w trzech salach: Wielkiej, Koncertowej i Kinowej. Wszystkie debaty, wykłady i prezentacje zostaną również zarejestrowane. Relacja online na żywo będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

W ramach konferencji, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny – prestiżowe odznaczenia dla osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Kandydatów zgłaszają organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne. Więcej na stronie: SUKCES ROKU 2021 W OCHRONIE ZDROWIA - LIDERZY MEDYCYNY

Po raz pierwszy zapraszamy również na wirtualną konferencję Post Scriptum – Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022, która odbędzie się 27 stycznia 2022 r. Wydarzenie to będzie kontynuacją Priorytetów w Ochronie Zdrowia 2022. Szczegóły na stronie: POST SCRIPTUM - PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2022

W imieniu Rady Naukowej konferencji, redakcji „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” oraz Wydawnictwa Termedia zapraszamy do merytorycznej współpracy i udziału w dyskusji nad przyszłą organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce i priorytetami na rok 2022.

Rada Naukowa konferencji
Redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”


** UWAGA! Organizator nie zapewnia dojazdu i miejsc parkingowych pod Zamkiem Królewskim. Obowiązuje strefa ograniczonego ruchu pojazdów oraz specjalne zgody wydawane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawa.
Zasady uczestnictwa w konferencji Priorytety w ochronie zdrowia oraz Gali Sukces Roku

W związku z panującą pandemią COVID-19 oraz obostrzeniami z nią związanymi w konferencji Priorytety w ochronie zdrowia oraz Gali Sukces Roku mogą wziąć udział osoby spełniające przynajmniej jeden z poniższych warunków:

1) okazanie ważnego unijnego certyfikatu w postaci elektronicznej lub papierowej, oznaczającego zaszczepienie przeciwko COVID-19 (tj. przyjęcie na co najmniej 14 dni przed wydarzeniem wymaganej dla danego preparatu liczby dawek szczepionki) lub zaświadczenia równoważnego uznawanego przez UE;
2) okazanie ważnego unijnego certyfikatu w postaci elektronicznej lub papierowej, oznaczającego status ozdrowieńca tj. przebycie COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub zaświadczenia równoważnego uznawanego przez UE;
3) okazanie negatywnego wyniku testu w kierunku COVID-19 w postaci elektronicznej lub papierowej wykonanego nie wcześniej niż 48h przed zakończeniem wydarzenia.

ORGANIZATOR

PARTNERZY I SPONSORZY

PARTNER STRATEGICZNY

asstra
msd

PARTNERZY

SPONSORZY

PATRONATY

PARTNER KONFERENCJI

bisaf

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: kontakt@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty 
Wydawca dokłada wszelkich starań aby zakres materiałów pokonferencyjnych był jak najszerszy. Niemniej jednak, (przykładając szczególną wagę dla poszanowania praw autorskich),  w przypadku jeśli nie otrzymano zgody na pozostawienie nagranego wykładu w archiwum,  materiał taki nie zostanie opublikowany w archiwum

4/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas konferencji do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT W SPRAWACH MERYTORYCZNYCH


Małgorzata Solarczyk tel. kom. + 48 501 419 806
Anna Motyczyńska tel. kom. + 48 509 562 702
Małgorzata Filipek tel. kom. + 48 512 027 361


dr Agnieszka Starewicz-Jaworska tel. kom. + 48 502 107 464
Dyrektor Oddziału Warszawa Termedia Sp. z o.o.
pl. Trzech Krzyży 10/14, 00-507 Warszawa,
Biurowiec Ethos I piętro

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone