PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2022

WARSZAWA, ZAMEK KRÓLEWSKI
 
26.01.2022

© 2022 Termedia

ZAPROSZENIE

Najbardziej prestiżowe wydarzenie otwierające nowy rok odbędzie się 26 stycznia w Zamku Królewskim w Warszawie. Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 będą miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce.
W konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 wezmą udział wybitni naukowcy, specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, światowej klasy eksperci, decydenci kształtujący system opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele największych globalnych firm farmaceutycznych, przedstawiciele organizacji pacjenckich oraz reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.

Dobór szerokiego grona ekspertów pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się m.in. bardzo istotne we wprowadzaniu innowacyjnych terapii oraz zmian w organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce. 

Konferencja będzie również przestrzenią do prezentacji raportów, omawiania ich w gronie specjalistów, praktyków, przedstawicieli zarówno organizacji reprezentujących pacjentów, jak i producentów innowacyjnych terapii. 

Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej już po raz jedenasty, w Zamku Królewskim w Warszawie, 26 stycznia 2022 r. Sesje odbędą się w trzech salach: Wielkiej, Koncertowej i Kinowej. Wszystkie debaty, wykłady i prezentacje zostaną również zarejestrowane. Relacja online na żywo będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

W ramach konferencji, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny – prestiżowe odznaczenia dla osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Kandydatów zgłaszają organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne. Więcej na stronie: SUKCES ROKU 2021 W OCHRONIE ZDROWIA - LIDERZY MEDYCYNY

Po raz pierwszy zapraszamy również na wirtualną konferencję Post Scriptum – Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022, która odbędzie się 27 stycznia 2022 r. Wydarzenie to będzie kontynuacją Priorytetów w Ochronie Zdrowia 2022. Szczegóły na stronie: POST SCRIPTUM - PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2022

W imieniu Rady Naukowej konferencji, redakcji „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” oraz Wydawnictwa Termedia zapraszamy do merytorycznej współpracy i udziału w dyskusji nad przyszłą organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce i priorytetami na rok 2022.

Rada Naukowa konferencji
Redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”

ORGANIZATOR

PATRONATY

KONTAKT W SPRAWACH MERYTORYCZNYCH

Termedia Sp. z o.o.
Oddział Warszawa
Pl. Trzech Krzyży 10/14,
00-507 Warszawa,
Biurowiec Ethos I piętro

tel. kom. + 48 501 419 806 
tel. kom. + 48 512 027 361
tel. kom. + 48 502 107 464  
tel. kom. + 48 509 562 702  
e-mail: a.starewicz@termedia.pl

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone