POST SCRIPTUM - PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2023

ONLINE
 
26.01.2023

© 2023 Termedia

Zaproszenie

Po raz drugi zapraszamy na wirtualną konferencję Post Scriptum – Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023, która odbędzie się 26 stycznia 2023 r.

Wydarzenie jest kontynuacją Priorytetów w Ochronie Zdrowia, podczas których od lat eksperci wymieniają się doświadczeniami, prezentując swoje pomysły, jak poprawić funkcjonowanie systemu opieki zdrowotnej w Polsce. O wyzwaniach będą dyskutować specjaliści z poszczególnych dziedzin medycyny, decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele najważniejszych urzędów, liderzy opinii, reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.

Podczas Post Scriptum – Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023 porozmawiamy przede wszystkim o sprawach systemowych – między innymi o problemie własności szpitali, podwyżkach dla lekarzy pracujących w jednym miejscu, relacjach między podstawową opieką zdrowotną, ambulatoryjną opieką specjalistyczną i szpitalnictwem. Zaprezentujemy też kolejne propozycje z akcji „Zdrowy pomysł – ranking inicjatyw reformatorskich”.

W imieniu Rady Naukowej konferencji, redakcji „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” oraz Wydawnictwa Termedia zapraszamy do merytorycznej współpracy i udziału w dyskusji nad przyszłą organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce i priorytetami na 2023 r.  

Rada Naukowa konferencji
Redakcje „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”

ORGANIZATOR

tm
km
mz

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone