PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2023

WARSZAWA
 
25.01.2023

© 2023 Termedia

ZAPROSZENIE

Najbardziej prestiżowe wydarzenie otwierające nowy rok odbędzie się 25 stycznia w Zamku Królewskim w Warszawie. Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023 będą miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce.
W konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2023 wezmą udział wybitni naukowcy, specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, światowej klasy eksperci, decydenci kształtujący system opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele największych globalnych firm farmaceutycznych, przedstawiciele organizacji pacjenckich oraz reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.

Dobór szerokiego grona ekspertów pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się m.in. bardzo istotne we wprowadzaniu innowacyjnych terapii oraz zmian w organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce. 

Konferencja będzie również przestrzenią do prezentacji raportów, omawiania ich w gronie specjalistów, praktyków, przedstawicieli zarówno organizacji reprezentujących pacjentów, jak i producentów innowacyjnych terapii. 
Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej już po raz dwunasty, w Zamku Królewskim w Warszawie, 25 stycznia 2023 r. Sesje odbędą się w trzech salach: Wielkiej, Koncertowej i Kinowej. Wszystkie debaty, wykłady i prezentacje zostaną również zarejestrowane. Relacja online na żywo będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

W ramach konferencji, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny – prestiżowe odznaczenia dla osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Kandydatów zgłaszają organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne.  

W imieniu Rady Naukowej konferencji, redakcji „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” oraz Wydawnictwa Termedia zapraszamy do merytorycznej współpracy i udziału w dyskusji nad przyszłą organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce i priorytetami na rok 2023.

Rada Naukowa konferencji
Redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego"

ORGANIZATOR

Termedia

PARTNERZY I SPONSORZY WYDARZENIA

PARTNERZY STRATEGICZNI

astra
gilead
medtronic
msd

SPONSOR STRATEGICZNY

PARNTER GŁÓWNY

swixx

PARTNERZY

angelini
biogen
jansse
leki
medison
philips
sanofi
takeda

SPONSORZY

lilly
siemens
vertex

PATRONATY

PATRONATY HONOROWE

PATRONATY MEDIALNE

FAQ

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. 

UWAGA: Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc oraz zapewnienie właściwych warunków logistycznych
, organizator zastrzega sobie możliwość odmowy potwierdzenia uczestnictwa. Odmowa lub brak potwierdzenia jest równoznaczna z brakiem możliwości uczestnictwa. Sprawdź, czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie do transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.
UWAGA: Odmowa lub brak potwierdzenia jest równoznaczna z brakiem możliwości uczestnictwa.

3/ Czy materiały będą dostępne również po konferencji ?
Dostęp do nagranych
paneli dyskusyjnych aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji.  
Wydawca dokłada wszelkich starań, aby zakres materiałów pokonferencyjnych był jak najszerszy. Niemniej jednak (przykładając szczególną wagę dla poszanowania praw autorskich),  w przypadku, jeśli nie otrzymano zgody na pozostawienie nagranego wykładu w archiwum,  materiał taki nie zostanie opublikowany
.

4/ Informacje techniczne 

  • Jeżeli panel nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź, czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.

Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:

  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas konferencji do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT W SPRAWACH MERYTORYCZNYCH


Małgorzata Solarczyk tel. kom. + 48 501 419 806
Anna Motyczyńska tel. kom. + 48 509 562 702
Małgorzata Filipek tel. kom. + 48 512 027 361


dr Agnieszka Starewicz-Jaworska tel. kom. + 48 502 107 464
Dyrektor Oddziału Warszawa Termedia Sp. z o.o.
pl. Trzech Krzyży 10/14, 00-507 Warszawa,
Biurowiec Ethos I piętro

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
facebook linkedin twitter
© Copyright 2023 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone