Post ERS 2023 – najważniejsze doniesienia z Kongresu Europejskiego Towarzystwa Chorób Płuc

Kierownictwo naukowe:
prof. Joanna Chorostowska-Wynimko
prof. Piotr Kuna
prof. Adam Antczak
prof. Sebastian Majewski

21 WRZEŚNIA 2023 R., GODZ. 19:00
 

© 2023 Termedia

O KONFERENCJI

Coroczny światowy Kongres Europejskiego Towarzystwa Chorób Płuc to przegląd najnowszych doniesień w dziedzinie szeroko pojętych chorób płuc. Na Kongresie z pewnością przedstawione najnowsze wytyczne i zalecenia odnośnie diagnostyki, leczenia i kompleksowej opieki nad pacjentami. Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze podsumowującym najważniejsze doniesienia z tego dużego, światowego wydarzenia. Naszymi prelegentami będą: prof. Joanna Chorostowska-Wynimko, prof. Piotr Kuna, prof. Sebastian Majewski, prof. Adam Antczak. Będzie poruszana tematyka astmy – w tym ciężkiej, Pochp, raka płuca oraz profilaktyki zakażeń (szczepienia ochronne).

ORGANIZATOR

tm

PROGRAM

21
września
Czwartek
19:00 - 19:15
19:15 - 19:30
19:30 - 19:45
Profilaktyka zakażeń
19:45 - 20:00
Sesja pytań i odpowiedzi

FAQ

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

4/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpoczęła się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź, czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 pod nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2022 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone