Priorities and challenges in Polish and European drug policy

ONLINE
 
17.05.2021 - 18.05.2021

© 2023 Termedia

ZAPROSZENIE

W imieniu Rady Naukowej serdecznie zapraszamy do merytorycznej współpracy oraz do udziału
w I edycji międzynarodowej konferencji: „Priorities and challenges in Polish and European drug policy”. Tematem przewodnim będą obszary priorytetowe oraz wyzwania w zakresie polityki lekowej i farmakoterapii w Polsce i w Europie. To wyjątkowa okazja do wymiany wiedzy w międzynarodowym gronie ekspertów ochrony zdrowia i wybitnych klinicystów.

 

Z uwagi na panującą pandemię konferencja odbędzie się w formule online w dniach 17–18 maja 2021r.

 

Pierwszego dnia zaplanowano panele międzynarodowe, do których zaprosimy ekspertów ochrony zdrowia, europarlamentarzystów oraz przedstawicieli międzynarodowych organizacji z obszaru zdrowia i medycyny. Będziemy dyskutować na temat polityki lekowej, systemu refundacyjnego oraz bezpieczeństwa lekowego poszczególnych krajów Unii Europejskiej. Omówimy przełomowe terapie i najbardziej innowacyjne technologie, które są odpowiedzią na potrzeby społeczne i globalne wyzwania.

 

Drugi dzień konferencji będzie poświęcony w całości polityce lekowej w Polsce w wybranych obszarach terapeutycznych z omówieniem wyzwań, jakie stoją przed Ministerstwem Zdrowia. W panelach będą uczestniczyć klinicyści i eksperci ochrony zdrowia. Szczególnie liczymy na udział decydentów z Ministerstwa Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji oraz Narodowego Funduszu Zdrowia, ponieważ dyskusje będą dotyczyły bezpośrednio polskich realiów.

 

W systemach ochrony zdrowia różnych państw stosowane są odmienne zasady refundacji. Miliony pacjentów na całym świecie nie mogą skorzystać z innowacyjnych metod leczenia. Dostęp do leków (czy np. w skali globalnej – dostęp do szczepionki przeciwko COVID-19) to nadal wyzwanie XXI wieku. Środowisko ekspertów, również decydenci, powinni dążyć do zrównoważonego i pełnego zaspokojenia potrzeb pacjentów, ograniczania kosztów, wyróżniania i dofinansowania innowacji, wspierania rozwoju przełomowych terapii. Udział znakomitych ekspertów polskich i europejskich w konferencji pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę wypracowania rozwiązań kluczowych dla realizacji lokalnych i globalnych potrzeb w polityce lekowej.Janusz Michalak, Prezes Wydawnictwa Termedia

oraz gospodarze dnia międzynarodowego

        
dr Włodzimierz Kubiak                       prof. Marcin Czech                            Krzysztof Łanda


O KONFERENCJI

Termin:

17 - 18 maj 2021 r.


Miejsce:

Konferencja ON-LINE

Z uwagi na obostrzenia dotyczące COVID-19 konferencja odbędzie się wyłącznie w formie ON-LINE

ORGANIZATOR

PARTNERZY

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER

SPONSOR

FAQ

1/ Jak się zarejestrować
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto. 

3/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Tak, wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty

4/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpocznie się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby transmisja była odtwarzana poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl. 

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl

KONTAKT w sprawach merytorycznych:

Małgorzata Solarczyk tel. kom. + 48 501 419 806
Anna Motyczyńska tel. kom. + 48 509 562 702
Małgorzata Filipek tel. kom. + 48 512 027 361


dr Agnieszka Starewicz-Jaworska tel. kom. + 48 502 107 464
Dyrektor Oddziału Warszawa Termedia Sp. z o.o.
pl. Trzech Krzyży 10/14,
00-507 Warszawa,
Biurowiec Ethos I piętro
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone