PRIORITIES AND CHALLENGES IN POLISH AND EUROPEAN DRUG POLICY

WARSZAWA
 
24.05.2022 - 25.05.2022

© 2022 Termedia

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo,
 
W imieniu Rady Naukowej serdecznie zapraszamy do merytorycznej współpracy oraz do udziału w II edycji międzynarodowej konferencji: „Priorities and challenges in Polish and European drug policy”. Tematem przewodnim będą obszary priorytetowe oraz wyzwania w zakresie polityki lekowej i farmakoterapii w Polsce i w Europie. Nie zabraknie tematów  związanych 
z toczącą się wojną w Ukrainie, w kontekście pomocy medycznej, bezpieczeństwa lekowego na obszarze objętym wojną  oraz opieki medycznej nad uchodźcami.  To wyjątkowa okazja do wymiany wiedzy w międzynarodowym gronie ekspertów ochrony zdrowia i wybitnych klinicystów.
 
Konferencja odbędzie się w formule stacjonarnej  i online w  dniach 24–25 maja 2022 r. w Warszawie.
 
Pierwszy dzień konferencji (stacjonarny) będzie poświęcony w całości polityce lekowej w Polsce (stacjonarnie) w wybranych obszarach terapeutycznych z omówieniem wyzwań, jakie
stoją przed Ministerstwem Zdrowia. W panelach będą uczestniczyć klinicyści i eksperci ochrony zdrowia. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy decydentów z Ministerstwa Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji oraz Narodowego Funduszu Zdrowia, ponieważ  w tym dniu dyskusje będą dotyczyły bezpośrednio polskich realiów.
 
Drugiego  dnia zaplanowano panele międzynarodowe (online), do których zaprosimy ekspertów ochrony zdrowia, europarlamentarzystów oraz przedstawicieli międzynarodowych organizacji z obszaru zdrowia i medycyny. Będziemy dyskutować na temat polityki lekowej, systemu refundacyjnego, bezpieczeństwa lekowego poszczególnych krajów Unii Europejskiej oraz na  tematy dotyczące pomocy medycznej dla Ukrainy i opieki nad uchodźcami   Omówimy przełomowe terapie i najbardziej innowacyjne technologie, które są odpowiedzią na potrzeby społeczne i globalne wyzwania.
 
Udział znakomitych ekspertów polskich i europejskich w konferencji pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę wypracowania rozwiązań kluczowych dla realizacji lokalnych i globalnych potrzeb w polityce lekowej.

 
Rada programowa:

Włodzimierz Kubiak, MD, PhD                                          Krzysztof Łanda, PhD

Chairman of the Scientific Board                                                 President of the Healh Commission at Business Centre Club, President w MedInvest Scanner

               

Janusz Michalak                                                                        Marcin Czech, Professor                                                        

President of Termedia Publishing House                                    President of Poland Chapter of the International Society for Pharmacoeconomics and Outcomes Research (ISPOR)


O KONFERENCJI

Termin:

24 - 25 maja 2022 r.


Miejsce: 

Reduta Banku Polskiego
ul. Bielańska 10, 00-085 Warszawa

ORGANIZATOR

termedia
kurier
Menedżer zdrowia

PATRONI

FAQ

1/ Jak się zarejestrować
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto. 

3/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Tak, wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty

4/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpocznie się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby transmisja była odtwarzana poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl. 

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl

KONTAKT


KONTAKT W SPRAWACH MERYTORYCZNYCH

Małgorzata Solarczyk tel. kom. + 48 501 419 806
Agnieszka Starewicz-Jaworska tel. kom. + 48 502 107 464

Małgorzata Filipek tel. kom. + 48 512 027 361
Anna Motyczyńska tel. kom. + 48 509 562 702

e-mail: biuro.warszawa@termedia.pl

Termedia Sp. z o.o.
Oddział Warszawa
Pl. Trzech Krzyży 10/14,
00-507 Warszawa,
Biurowiec Ethos I piętro

facebook linkedin twitter
© Copyright 2022 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone