Priorities and challenges in Polish and European drug policy

WARSZAWA

16 maja 2023 PROLOG
17-18 maja 2023 KONFERENCJA

© 2024 Termedia

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo!

W imieniu Rady Naukowej serdecznie zapraszamy do merytorycznej współpracy oraz udziału w III edycji międzynarodowej konferencji Priorities and Challenges in Polish and European Drug Policy. Tematem przewodnim będą obszary priorytetowe oraz wyzwania w zakresie polityki lekowej i farmakoterapii w Polsce i Europie, nie zabraknie również tematów takich jak organizacja systemu zdrowia. To wyjątkowa okazja do wymiany wiedzy w międzynarodowym gronie ekspertów ochrony zdrowia i wybitnych klinicystów.

Konferencja odbędzie się w FORMULE:

16 MAJA 2023 r. PROLOG ONLINE, wydarzenie towarzyszące

– oglądaj transmisję na stronie konferencji, nie jest wymagana rejestracja

17 MAJA 2023 r. DZIEŃ POLSKI
STACJONARNIE w Warszawie, w hotelu Marriott (Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa), wymagana rejestracja

18 MAJA 2023 r. DZIEŃ MIĘDZYNARODOWY
ONLINE – oglądaj transmisję na stronie konferencji, nie jest wymagana rejestracja

16 maja – to wydarzenie towarzyszące i systemowy PROLOG. W studiu telewizyjnym i w formule online spotkają się eksperci, aby rozmawiać na tematy budzące szerokie zainteresowanie, takie jak: projekt ustawy refundacyjnej, Fundusz Medyczny, opieka farmaceutyczna. Panele będą transmitowane na stronie konferencji.

17 maja DZIEŃ POLSKI, który zostanie zorganizowany w formule stacjonarnej w warszawskim hotelu Marriott. Będzie poświęcony polskiej polityce lekowej w wybranych obszarach terapeutycznych, z omówieniem wyzwań, jakie stoją przed Ministerstwem Zdrowia. Przedmiotem debat będzie ocena dokumentu „Polityka Lekowa Państwa 2018–2022”, a także m.in. organizacja leczenia, finansowanie i terapie wybranych chorób. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy wybitnych klinicystów oraz decydentów z Ministerstwa Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji oraz Narodowego Funduszu Zdrowia, ponieważ tego dnia dyskusje będą dotyczyły bezpośrednio polskich realiów.

Na 18 maja zaplanowano DZIEŃ MIĘDZYNARODOWY – panele międzynarodowe (online), do których zaprosimy ekspertów ochrony zdrowia, europarlamentarzystów oraz przedstawicieli międzynarodowych organizacji z obszaru zdrowia i medycyny. W dyskusjach poruszymy zagadnienia polityki lekowej, systemu refundacyjnego, bezpieczeństwa lekowego poszczególnych krajów Unii Europejskiej oraz świata, przełomowych terapii i innowacyjnych technologii, które są odpowiedzią na potrzeby społeczne oraz globalne wyzwania. Zapraszamy do oglądania transmisji na stronie konferencji.

Udział znakomitych ekspertów polskich i międzynarodowych w Priorities and Challenges in Polish and European Drug Policy pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę wypracowania rozwiązań najistotniejszych dla realizacji lokalnych i globalnych potrzeb w polityce lekowej.

O KONFERENCJI

Termin: 
16 maja 2023 r. PROLOG dzień online - wydarzenie towarzyszące
17 maja 2023 r. DZIEŃ POLSKI stacjonarny
18 maja 2023 r. DZIEŃ MIĘDZYNARODOWY online

Miejsce: 
Hotel Marriott Warszawa Centrum
al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa

PARTNERZY I SPONSORZY

PARTNER GŁÓWNY

swixx

PARTNERZY

abb
amg
boe
ips
msd
nova
pfi
kpl
san
sanofi
via

SPONSORZY

gsk
ver

PATRONI HONOROWI

NFZ
Rzecznik Praw Pacjenta
PTMR
PTK
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
Dziennikarski Klub Promocji Zdrowia
Fundacja OnkoCafe
Synapsis
Fundacja Urszuli Jaworskiej
IZWOZ
Polska Federacja Szpitali
Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych
Polskie Towarzystwo Koordynowanej Ochrony Zdrowia
Pracodawcy RP
Stowarzyszenie Apetyt na życie
Federacja Pacjentów Polskich
Orphan

ORGANIZATOR

TERMEDIA
KM
MZ

FAQ

1/ Jak się zarejestrować
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto. 

3/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Tak, wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty

4/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpocznie się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby transmisja była odtwarzana poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl. 

W PRZYPADKU PROBLEMÓW Z LOGOWANIEM LUB REJESTRACJĄ, PROSIMY O:

  • KONTAKT TELEFONICZNY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8.00-16.00, NR TEL. 506 802 006 LUB 500 068 362
  • KONTAKT MAILOWY POD ADRESEM KONTAKT@TERMEDIA.PL

KONTAKT


KONTAKT W SPRAWACH MERYTORYCZNYCH

Małgorzata Solarczyk tel. kom. + 48 501 419 806
Anna Motyczyńska tel. kom. + 48 509 562 702 
Małgorzata Filipek tel. kom. + 48 512 027 361


dr Agnieszka Starewicz-Jaworska tel. kom. + 48 502 107 464
Dyrektor Oddziału Warszawa Termedia Sp. z o.o.
pl. Trzech Krzyży 10/14
00-507 Warszawa
Biurowiec Ethos I piętro

facebook linkedin twitter
© Copyright 2022 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone