Priorities and challenges in Polish and European drug policy 2024

© 2024 Termedia

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo!

W imieniu Rady Naukowej serdecznie zapraszamy do merytorycznej współpracy oraz udziału w IV edycji międzynarodowej konferencji "Priorities and Challenges in Polish and European Drug Policy”. Tematem przewodnim będą obszary priorytetowe oraz wyzwania w zakresie polityki lekowej i farmakoterapii w Polsce i Europie, nie zabraknie również tematów takich jak organizacja systemu zdrowia. To wyjątkowa okazja do wymiany wiedzy w międzynarodowym gronie ekspertów ochrony zdrowia i wybitnych klinicystów.

Konferencja odbędzie się w FORMULE:

  • 5 CZERWCA 2024 r. DZIEŃ POLSKI (STACJONARNIE I ONLINE) – w hotelu SHERATON GRAND WARSAW (ul. Bolesława Prusa 2, Warszawa), wymagana rejestracja
  • 6 CZERWCA 2024 r. DZIEŃ MIĘDZYNARODOWY (ONLINE) – wymagana rejestracja


5 czerwca odbędzie się Dzień Polski, który zostanie zorganizowany w formule stacjonarnej w  hotelu SHERATON GRAND WARSAW (istnieje możliwość obejrzenia konferencji online). Będzie poświęcony polskiej polityce lekowej w wybranych obszarach terapeutycznych, z omówieniem wyzwań, jakie stoją przed Ministerstwem Zdrowia. Przedmiotem debat będzie  organizacja leczenia, finansowanie i terapie wybranych obszarach terapeutycznych. Do udziału w konferencji zaprosiliśmy wybitnych klinicystów oraz decydentów z Ministerstwa Zdrowia, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji oraz Narodowego Funduszu Zdrowia, ponieważ tego dnia dyskusje będą dotyczyły bezpośrednio polskich realiów.

6 czerwca zaplanowano Dzień Międzynarodowy – panele międzynarodowe (online), do których zaprosimy ekspertów ochrony zdrowia, europarlamentarzystów oraz przedstawicieli międzynarodowych organizacji z obszaru zdrowia i medycyny. W dyskusjach poruszymy zagadnienia polityki lekowej, systemu refundacyjnego, bezpieczeństwa lekowego poszczególnych krajów Unii Europejskiej oraz świata, przełomowych terapii i innowacyjnych technologii, które są odpowiedzią na potrzeby społeczne oraz globalne wyzwania. Zapraszamy do oglądania transmisji na stronie konferencji.

Udział znakomitych ekspertów polskich i międzynarodowych w Priorities and Challenges in Polish and European Drug Policy pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę wypracowania rozwiązań najistotniejszych dla realizacji lokalnych i globalnych potrzeb w polityce lekowej.

O KONFERENCJI

Termin: 
5 czerwca 2024 r. DZIEŃ POLSKI stacjonarny
6 czerwca 2024 r. DZIEŃ MIĘDZYNARODOWY online

Miejsce: 
Hotel SHERATON GRAND WARSAW
ul. Bolesława Prusa 2,  Warszawa

KONTAKT W SPRAWACH MERYTORYCZNYCH

Małgorzata Solarczyk
tel. kom. + 48 501 419 806
m.solarczyk@termedia.pl
Dyrektor Konferencji
Oddział Warszawa Termedia Sp. z o.o.
Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-507 Warszawa,
Biurowiec Ethos

ORGANIZATOR

PATRONI HONOROWI

NFZ
Rzecznik
Infarma
Pracodawcy
pfsz
IZWOZ
Federacja
Koalicja
Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego
ptkoz
Orphan
Dziennikarski
OnkoCafe
Synapsis
Jaworskiej
Apetyt
Głos seniora

PARTNERZY I SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

GSK

PARTNER GŁÓWNY

Novartis

PARTNERZY

Abbvie
Angelini Pharma
Astellas
Astra zeneca
Bayer
Exceed Orphan
Gilead
johnson & Jhonson
Krajowi Producenci Leków
Merck
MSD
Novo Nordisk
Roche
Swixx BioPharma

SPONSOR

Eli Lilly

FAQ

1/ Jak się zarejestrować
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji i uczestnictwa stacjonarnego.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia. Transmisja będzie dostępna na stronie konferencji.

3/ Czy materiały będą dostępne również po konferencji ?
Tak, materiały vod  z wszystkich paneli będą dostępne po zakończeniu wydarzenia na stronie konferencji.

4/ Informacje techniczne dotyczące transmisji online

  • Jeżeli transmisja nie rozpocznie się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby transmisja była odtwarzana poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.

Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl. 

W PRZYPADKU PROBLEMÓW Z LOGOWANIEM LUB REJESTRACJĄ, PROSIMY O:

  • Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • Kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2024 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone