SKUTECZNE PODEJŚCIE DO DIAGNOZY I TERAPII CZERWONEGO OKA - WSKAZÓWKI DLA LEKARZY POZ

© 2024 Termedia

O WEBINARIUM

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w webinarze poświęconym tematyce „czerwonego oka”, który odbędzie 14 maja.

Czy wiedzą Państwo, które przypadki „czerwonego oka” można leczyć w gabinecie POZ, a które wymagają konsultacji specjalisty? Podczas webinaru odpowiemy na to pytanie, jak również omówimy główne przyczyny oraz skuteczne metody redukcji objawu „czerwonego oka”, w tym dostępne rozwiązania farmakologiczne.

Szczególny nacisk położymy na nowoczesną generację nowego na rynku polskim leku na receptę, wyjaśniając, dlaczego jest on skuteczny oraz bezpieczny w praktyce lekarza rodzinnego.

Zachęcamy do zgłębienia tej istotnej tematyki razem z naszym ekspertem w dziedzinie okulistyki – dr n. med. Moniką Gałecką.

Rejestracja jest już otwarta. Serdecznie zapraszamy do udziału i rozwijania swojej wiedzy na temat „czerwonego oka”!

PARTNER STRATEGICZNY

Bausch LOMB

FAQ

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

4/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpoczęła się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź, czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, pod numerem 506 802 006
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2024 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone