TERAPIA PODCIŚNIENIOWA – NIE BÓJMY SIĘ WYZWAŃ

ŚMIGIEL/ONLINE
 
11.06.2021 - 12.06.2021

© 2021 Termedia

Zaproszenie

Szanowni Państwo!

Leczenie trudnych ran było i jest dużym wyzwaniem. Dla wszystkich – dla zespołów medycznych, dla pacjentów, dla ich rodzin. Wyzwanie takie niełatwo jest podjąć, niełatwo też jest mu sprostać.  
Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie, na którym o takich wyzwaniach będziemy mówić, tak jak już od lat mówimy. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2021 w ALVO® Integra Centrum w Śmiglu.  
Postaramy się jak zwykle o dużo praktyki, o osadzone w realiach klinicznych dyskusje, o prezentację prawdziwych przypadków, tych z happy endem i tych bez. Będziemy starali się pokazać, że leczenie rany, zwłaszcza trudno gojącej się, jest procesem. Wymagającym czasu, zespołu, zaangażowania a przede wszystkim wiedzy. I tą wiedzą będziemy się wspólnie dzielić. Byśmy nie bali się wyzwań. Nie ze względu na beztroskę i brawurę, tylko dlatego, że ktoś musi je podejmować.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Tomasz Banasiewicz

O KONFERENCJI

Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy
Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej
Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Organizator logistyczny i merytoryczny
Wydawnictwo Termedia

KIEROWNICTWO NAUKOWE

Tomasz Banasiewicz prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz
Maciej Zieliński dr n. med. Maciej Zieliński

ORGANIZATOR

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Wykładowcy spotkają się w ALVO® Integra Centrum w Śmiglu, skąd konferencja będzie transmitowana za pośrednictwem naszej platformy internetowej.

ALVO® Integra Centrum to centrum szkoleniowe znajdujące się przy siedzibie firmy ALVO Medical, producenta sprzętu medycznego oraz innowacyjnych rozwiązań dla szpitali i obiektów służby zdrowia. Znajdująca się tu w pełni wyposażona sala operacyjna wraz z zapleczem konferencyjnym jest doskonałym miejscem dialogów technicznych i konsultacji przedprojektowych. To miejsce stworzone dla lekarzy, pielęgniarek, architektów, generalnych wykonawców, inwestorów oraz dystrybutorów, którego celem jest podnoszenie wiedzy i praktycznych umiejętności w takich obszarach jak: projektowanie zintegrowanego bloku operacyjnego, ergonomia stanowisk pracy w sali operacyjnej, optymalizacja procesów klinicznych na bloku operacyjnym, walka z wielolekoopornością w szpitalach, bezpieczne pozycjonowanie pacjenta i śródoperacyjne strategie przeciwodleżynowe czy zakażenia miejsca operowanego.


PARTNERZY

ZŁOTY PARTNER

SREBRNY PARTNER

PARTNERZY

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: szkolenia@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

6/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty 
Wydawca dokłada wszelkich starań aby zakres materiałów pokonferencyjnych był jak najszerszy. Niemniej jednak, (przykładając szczególną wagę dla poszanowania praw autorskich),  w przypadku jeśli nie otrzymano zgody na pozostawienie nagranego wykładu w archiwum,  materiał taki nie zostanie opublikowany w archiwum.

7/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

8/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT

Biuro organizacyjne:
Wydawnictwo Termedia
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel./faks +48 61 656 22 00
szkolenia@termedia.pl

Zgłoszenia wystawców przyjmuje:
Edyta Bonin-Kanikowska
Product Manager
e.kanikowska@termedia.pl
kom.: 515 088 200
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone