TERAPIA PODCIŚNIENIOWA – NIE BÓJMY SIĘ WYZWAŃ

POZNAŃ/ONLINE
 
11.06.2021 - 12.06.2021

© 2021 Termedia

Zaproszenie

Szanowni Państwo
Leczenie trudnych ran było i jest dużym wyzwaniem. Dla wszystkich – dla zespołów medycznych, dla pacjentów, dla ich rodzin. Wyzwanie takie niełatwo jest podjąć, niełatwo też jest mu sprostać. Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie, na którym o takich wyzwaniach będziemy mówić, tak jak już od lat mówimy. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2021 w Poznaniu i mamy wielką nadzieję, że będzie to spotkanie na żywo. Jesteśmy jednak, podobnie jak w leczeniu trudnych ran, gotowi na wszelkie wyzwania i modyfikacje zależnie od sytuacji epidemiologicznej. Bez względu na formę postaramy się jak zwykle o dużo praktyki, o osadzone w realiach klinicznych dyskusje, o prezentację prawdziwych przypadków, tych z happy endem i tych bez. Będziemy starali się pokazać, że leczenie rany, zwłaszcza trudno gojącej się, jest procesem. Wymagającym czasu, zespołu, zaangażowania a przede wszystkim wiedzy. I tą wiedzą będziemy się wspólnie dzielić. Byśmy nie bali się wyzwań. Nie ze względu na beztroskę i brawurę, tylko dlatego, że ktoś musi je podejmować.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Tomasz Banasiewicz

O KONFERENCJI

Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy
Katedra i Klinika Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologii Gastroenterologicznej
Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Organizator logistyczny i merytoryczny
Wydawnictwo Termedia

KIEROWNICTWO NAUKOWE

Tomasz Banasiewicz prof. dr hab. n. med. Tomasz Banasiewicz
Bartosz Mańkowski dr n. med. Bartosz Mańkowski
Maciej Zieliński dr n. med. Maciej Zieliński

ORGANIZATOR

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: szkolenia@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

6/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty 
Wydawca dokłada wszelkich starań aby zakres materiałów pokonferencyjnych był jak najszerszy. Niemniej jednak, (przykładając szczególną wagę dla poszanowania praw autorskich),  w przypadku jeśli nie otrzymano zgody na pozostawienie nagranego wykładu w archiwum,  materiał taki nie zostanie opublikowany w archiwum.

7/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

8/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT

Biuro organizacyjne:
Wydawnictwo Termedia
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel./faks +48 61 656 22 00
szkolenia@termedia.pl

Zgłoszenia wystawców przyjmuje:
Edyta Bonin-Kanikowska
Product Manager
e.kanikowska@termedia.pl
kom.: 515 088 200
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone