VIII Konferencja Cukrzyca i Ciąża

ONLINE
 
05.11.2021 - 06.11.2021

© 2021 Termedia

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

Sytuacja epidemiologiczna w kraju spowodowała, że w tym roku VIII już edycja naszej konferencji, odbędzie się ponownie w wersji on-line. Mamy jednak nadzieję, że wykładowcy będą mogli spotkać się w studiu, aby wszelkie dyskusje z Państwem poprowadzić na żywo.

Pierwszy blok konferencji odbędzie się w piątek, 5 listopada w godzinach popołudniowych, drugi w sobotę, 6 listopada w godzinach przedpołudniowych. Wykładowcami w tegorocznym spotkaniu będą, jak co roku, uznani specjaliści z dziedziny diabetologii, ginekologii i położnictwa, a także endokrynologii, kardiologii, nefrologii i okulistyki.

W związku z obchodzonym w tym roku stuleciem wynalezienia insuliny, leku tak zbawiennego dla pacjentów z cukrzycą, a szczególnie naszych ciężarnych, w tematyce konferencji nie może zabraknąć wspomnień o odkryciu tej cząsteczki, jak i roli postępów naszej wiedzy w opiece nad ciężarną z cukrzycą. Chcielibyśmy również w związku z tą rocznicą przypomnieć Państwu i usystematyzować naszą wiedzę o roli opieki nad kobietą z cukrzycą na każdym etapie związanym z Jej planami rozrodczymi. Jak zawsze przedstawimy Państwu też ciekawe i trudne przypadki, z jakimi spotkaliśmy się w naszej praktyce lekarskiej.

Mam nadzieję, że i tym razem tematyka naszego spotkania będzie dla Państwa impulsem do zgłębiania wiedzy w zakresie diagnostyki i leczenia wymienionych zaburzeń, jak również da szansę na dalsze zrozumienie, jakie konsekwencje dla płodu i noworodka niosą zaburzenia gospodarki węglowodanowej u ciężarnej, a także do udoskonalenia naszej codziennej praktyki klinicznej i stawienia czoła wyzwaniom omawianym podczas konferencji.

Ewa Wender-Ożegowska

ORGANIZATOR

Klinika Rozrodczości Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu,
Oddział Wielkopolski PTD
Stowarzyszenie na Rzecz Postępu w Medycynie Rozrodu Człowieka

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z: klinrozrod.gpsk.um@gmail.com

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
Dane do faktury proszę przesłać na adres Stowarzyszenia na Rzecz Postępu w Medycynie Rozrodu Człowieka: klinrozrod.gpsk.um@gmail.com

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

6/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty 
Wydawca dokłada wszelkich starań aby zakres materiałów pokonferencyjnych był jak najszerszy. Niemniej jednak, (przykładając szczególną wagę dla poszanowania praw autorskich),  w przypadku jeśli nie otrzymano zgody na pozostawienie nagranego wykładu w archiwum,  materiał taki nie zostanie opublikowany w archiwum.
7/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

8/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas konferencji do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Stowarzyszenie na Rzecz Postępu w Medycynie Rozrodu Człowieka
Klinika Rozrodczości
Tel. 618419302
E-mail: klinrozrod.gpsk.um@gmail.com

Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone