WSPÓŁCZESNE WYZWANIA I NOWOŚCI Z ZAKRESU MONITOROWANIA CIŚNIENIA TĘTNICZEGO

Prowadzący:
prof. dr. hab. n. med. Krzysztof Narkiewicz
dr hab.n.med Jacek Wolf

10 MAJA 2022, GODZINA 18:00
 

© 2022 Termedia

PROWADZĄCY

O WEBINARIUM

Maj jest Międzynarodowym Miesiącem Mierzenia Ciśnienia Tętniczego. Wykładowcy w trakcie webinarium przedstawią ważność pomiarów domowych ciśnienia tętniczego zgodnie z wytycznymi ESH, szczególnie u pacjentów z "efektem białego fartucha", nocnym nadciśnieniem czy bezdechem sennym. Opowiedzą o trudnościach w pomiarze u określonych grup pacjentów (chorujących na cukrzycę, kobiety w ciąży, pacjenci otyli) i koniecznych dla tych pacjentów specjalnych walidacjach. Przedstawią innowacje w pomiarach ciśnienia w ciągu dnia (mankiet 360 stopni, aparaty wykrywajace migotanie przedsionków, aplikacje mobilne) oraz w ciągu nocy (bezgłośny aparat nadgarstkowy z automatycznymi 3 pomiarami w nocy jako alternatywa dla holtera) oraz przedstawią wskazówki dla lekarzy zajmującym się tym obszarem terapeutycznym.

ORGANIZATOR

TERMEDIA

PARTNER

Omron

PROGRAM

10
maja
Wtorek
18:00 - 18:05
Otwarcie i wprowadzenie
18:05 - 18:35
Pomiar ciśnienia tętniczego – współczesne wyzwania dla lekarzy praktyków
Jacek Wolf
dr hab. n. med. Jacek Wolf
 
18:35 - 19:05
Pozagabinetowe pomiary ciśnienia tętniczego kluczem do skutecznej terapii chorób układu krążenia
19:05 - 19:20
Podsumowanie i dyskusja


KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

FAQ

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

4/ Informacje techniczne
  • Jeżeli transmisja nie rozpoczęła się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź, czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas wydarzenia do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2022 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone