XII KONGRES TOP PULMONOLOGICAL TRENDS

ONLINE
 
30.11.2020 - 02.12.2020

© 2021 Termedia

DO KONGRESU POZOSTAŁO


DNI

GODZ

MIN

SEK
Infarma

ZAPROSZENIE

Witamy na 12 Ogólnopolskim Kongresie Top Pulmonological Trends , który tradycyjnie jest podsumowaniem roku 2020 w chorobach płuc. Od 12 lat spotykaliśmy się w Poznaniu na przełomie listopada i grudnia. W tym roku hasło Kongresu to „Pulmonologia na koniec drugiej dekady XXI wieku” w erze COVID 19. Zastanawialiśmy się czy i jak zorganizować naszą konferencję w tym trudnym czasie. Po raz pierwszy w historii TPT postanowiliśmy przeprowadzić konferencję w postaci wirtualnej. Udało się zachować możliwość bezpośredniego kontaktu z uczestnikami Kongresu z zadawaniem pytań i dyskusji.

Celem konferencji jest przegląd nowości w diagnostyce i leczeniu chorób płuc, które pojawiały się w ciągu ostatniego roku w piśmiennictwie medycznym, a także najnowszych wieści ze światowych i krajowych konferencji pulmonologicznych. Interdyscyplinarny program jest dedykowany nie tylko dla pulmonologów ale także dla internistów, lekarzy rodzinnych, alergologów, onkologów i lekarzy innych specjalności zainteresowanych chorobami układu oddechowego. Zachęcam uczestników naszego spotkania do dyskusji nad praktycznymi aspektami pojawiających się zmian i trendów w chorobach płuc, alergologii i onkologii płucnej oraz na wymianie doświadczeń. W trakcie TPT dyskusje bywały bardzo żywe. Zależy nam na aktywnym uczestnictwie również w tegorocznej edycji TPT.

Proponujemy Państwu pozostanie z nami przez pięć dni w godzinach popołudniowych. Każdego dnia przedstawimy kolejny pakiet tematyczny. Będzie jak zwykle pracowicie, lecz zapewniamy, że czas z nami spędzony nie będzie stracony. Przygotowany przez nas obszerny program konferencji będzie prezentowany przez najlepszych ekspertów, a wśród nich przez konsultantów krajowych, kierowników klinik, specjalistów z zakresu tematów szczegółowych.

Uczestnikom 12 Top Pulmonological Trends życzymy wszystkiego dobrego a przede wszystkim zdrowia i dobrej nadziei.

prof. dr hab. n. med.
Halina Batura-Gabryel

kierownik Katedry i Kliniki Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

PARTNERZY

PLATYNOWI PARTNERZY

Astra Zeneca
Boehringer

ZŁOCI PARTNERZY

Novartis
Roche

PARTNERZY

Berlin-Chemie
Chiesi
Gsk

ORGANIZATOR

Organizator logistyczny i merytoryczny

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta:

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Co jeżeli byłam/em zarejestrowana/y na konferencję stacjonarną? Czy muszę zarejestrować się na e-konferencje ?
Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta:

3/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

4/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

5/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, do osób, które wniosły stosowną opłatę, certyfikaty zostaną przesłane mailem po zakończeniu konferencji.

6/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

7/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty

8/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

9/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl i nie martw się, nagranie już wkrótce zostanie opublikowane w serwisie termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro organizacyjne:
Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
e-mail: szkolenia@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone