XII KONFERENCJA TRENDY W REUMATOLOGII NA PRZEŁOMIE 2020/2021

ONLINE
 
23.03.2021 - 25.03.2021

© 2021 Termedia

O KONFERENCJI

Szanowni Państwo

Jeszcze na początku lata, wydawało się nam wszystkim iż wychodzimy z okresu pandemii i będziemy się mogli spotkać osobiście w większym gronie na różnych konferencjach w roku 2021. Kolejna fala pandemii kazała nam ostrożniej spoglądać na perspektywę wyjścia ze wszystkich ograniczeń jakich doświadczamy podczas jesiennego ogólnoświatowego kryzysu zdrowotnego. Wierzę, iż ograniczenia jakimi teraz jesteśmy poddawani pozwolą też ograniczyć łańcuch osób zakażonych COVID-19. Jak pokazuje ostatnie półrocze edukacja i wymiana wspólnych doświadczeń klinicznych i naukowych nadal kwitnie. W tym czasie uczestniczyliśmy w wielu webinariach czy kilkudniowych konferencjach prowadzonych online. Jednym z takich przykładów konferencji naukowych w dobie pandemii była "XI Konferencja Trendy w Reumatologii na przełomie 2019/2020", która została przeprowadzona w trybie e-konferencji w okresie od 1 do 3 września 2020 roku.

Nie będzie dla Państwa pewnie zaskoczeniem, iż zapowiem” XII Konferencję Trendy w Reumatologii na przełomie 2020/2021”, wciąż jeszcze w trybie e-konferencji. Odbędzie się ona w dniach od 23 do 25 marca 2021 roku. Formuła samej konferencji jest Państwu doskonale znana. Mam nadzieję, iż będziecie mogli być w niej obecni i spotka się to z dużym odzewem. Zaproszeni wykładowcy postarają się Państwu przybliżyć zagadnienia z różnych dziedzin reumatologii, które zostały opublikowane w ciągu ostatnich dwóch lat.

Pozwolę sobie w tym miejscu na dygresję. Podczas wcześniejszych konferencji poruszany był przykładowo temat szczepień, co wtedy było tematem ważnym głównie dla klinicystów. Obecnie temat skutecznej szczepionki wzbudza optymizm na giełdzie, akcje niektórych firm farmaceutycznych szybują wysoko, a ludzie zaczynają się patrzeć na świat przez różowe okulary. I tak oto nauka i medycyna trafiła pod przysłowiowe strzechy, a zdrowie okazało się bardzo cennym dobrem. Dzielni medycy stali się bohaterami, których się podziwia, a pielęgniarki to niemal wcielone anioły.

Jakich to ciekawych czasów dożyliśmy.

Serdecznie Was pozdrawiam

prof. dr hab. Piotr Wiland


Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy:
Katedra i Klinika Reumatologii i Chorób Wewnętrznych
Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Organizator merytoryczny i logistyczny:
Wydawnictwo Termedia

KIEROWNIK NAUKOWY

Piotr Wiland prof. dr hab. n. med. Piotr Wiland

ORGANIZATOR

Infarma certyfikat

SPONSORZY

SREBRNY PARTNER

PARTNERZY

SPONSORZY

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: szkolenia@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

6/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty 
Wydawca dokłada wszelkich starań aby zakres materiałów pokonferencyjnych był jak najszerszy. Niemniej jednak, (przykładając szczególną wagę dla poszanowania praw autorskich),  w przypadku jeśli nie otrzymano zgody na pozostawienie nagranego wykładu w archiwum,  materiał taki nie zostanie opublikowany w archiwum.

7/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

8/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT

Biuro organizacyjne
Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
email: szkolenia@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone