XXVII Sympozjum naukowo-szkoleniowe Narodowego Instytutu Kardiologii w Warszawie.
Nowości w diagnostyce i terapii, nowe wytyczne, nowe technologie w kardiologii i kardiochirurgii

 
22.01.2021 - 23.01.2021

© 2021 Termedia

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym sympozjum Narodowego Instytutu Kardiologii. Ze względów epidemiologicznych byliśmy zmuszeni zmienić termin ze zwyczajowego listopadowo-grudniowego, na drugą połowę stycznia. Uległa również zmianie forma – w tym roku sympozjum realizowane będzie wyłącznie w formie on-line. Pomimo tych modyfikacji, podtrzymując tradycje poprzednich lat chcielibyśmy zaproponować Państwu wiele interesujących sesji, do przewodniczenia których zaprosiliśmy znanych ekspertów. Tematyka sesji będzie nawiązywała do najnowszych zaleceń Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, ale również będzie obejmowała szereg zagadnień przydatnych w codziennej praktyce kardiologicznej. Jednymi z nich są problemy w leczeniu nadciśnienia tętniczego i zaburzeń lipidowych, postępowanie u chorych kardiologicznych z infekcją Covid 19, czy wpływ modyfikacji stylu życia na rozwój i przebieg choroby wieńcowej.

Liczymy na Państwa obecność.


Prof. dr hab. n. med. Tomasz Hryniewiecki

Dyrektor Narodowego Instytutu Kardiologii

O KONFERENCJI

Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy
Narodowy Instytut Kardiologii w Warszawie

Organizator logistyczny
Wydawnictwo Termedia

KIEROWNIK NAUKOWY

Tomasz Hryniewiecki Prof. dr hab. n. med.
Tomasz Hryniewiecki

ORGANIZATOR

Organizator

PARTNERZY

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: szkolenia@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

5/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

6/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty

7/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

8/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT

Kontakt dla uczestników
Wydawnictwo Termedia
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel./faks +48 61 656 22 00
szkolenia@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone