Koblańska M. Ministerstwo Zdrowia zauważyło chorych na POChPRozmowa z Piotrem Dąbrowieckim. Menedżer Zdrowia. 2014;(6):76-77.
APA
Koblańska, M. (2014). Ministerstwo Zdrowia zauważyło chorych na POChPRozmowa z Piotrem Dąbrowieckim. Menedżer Zdrowia, (6), 76-77.
Chicago
Koblańska, Marta. 2014. "Ministerstwo Zdrowia zauważyło chorych na POChPRozmowa z Piotrem Dąbrowieckim". Menedżer Zdrowia (6): 76-77.
Harvard
Koblańska, M. (2014). Ministerstwo Zdrowia zauważyło chorych na POChPRozmowa z Piotrem Dąbrowieckim. Menedżer Zdrowia, (6), pp.76-77.
MLA
Koblańska, Marta. "Ministerstwo Zdrowia zauważyło chorych na POChPRozmowa z Piotrem Dąbrowieckim." Menedżer Zdrowia, no. 6, 2014, pp. 76-77.
Vancouver
Koblańska M. Ministerstwo Zdrowia zauważyło chorych na POChPRozmowa z Piotrem Dąbrowieckim. Menedżer Zdrowia. 2014;(6):76-77.
O przełomie w leczeniu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc w związku z wprowadzeniem refundacji nowego leku oraz o konieczności wykonywania badań spirometrycznych mówi dr Piotr Dąbrowiecki, przewodniczący Polskiej Federacji Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP.