ALGORYTMY POSTĘPOWANIA
W NOWOTWORACH UKŁADU KRWIOTWÓRCZEGO
i nie tylko

KATOWICE
 
30.09.2022 - 01.10.2022

© 2024 Termedia

Zaproszenie

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy

 

Ostatnie kilka lat to ogromny przełom w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu krwiotwórczego. Nasi pacjenci mają coraz szerszy dostęp do nowoczesnych technologii. Aktualnie dysponujemy wieloma lekami ukierunkowanymi na określone zaburzenia molekularne czy ścieżki sygnałowe. Jesteśmy świadkami szybkiego rozwoju immunoterapii. Jednak przed nami pozostaje wiele wyzwań. Codziennie ukazuje się wiele doniesień i publikacji prezentujących nowe osiągnięcia naukowe. W tym gąszczu informacji konieczne jest przejrzyste i uproszczone sformułowanie sposobów postępowania w określonych jednostkach chorobowych. I temu właśnie służy Konferencja, która odbędzie się w dniach 30.09-01.10.2022 w Katowicach. Miejscem spotkania naukowego będzie Hotel Vienna House Easy zlokalizowany w samym centrum Katowic, blisko dworca kolejowego oraz głównych atrakcji miasta. Do wygłoszenia wykładów zostali zaproszeni uznani eksperci w dziedzinie hematologii i transplantologii szpiku, autorzy wielu publikacji, którzy niejednokrotnie uczestniczyli w formułowaniu zaleceń postępowania w chorobach układu krwiotwórczego. W planie konferencji będzie także miejsce na wykłady prezentujące najnowsze osiągnięcia terapeutyczne w wybranych jednostkach chorobowych. Mam nadzieję, że znajdzie się również czas na wymianę doświadczeń oraz nawiązanie nowych i utrwalenie już istniejących kontaktów.

Zapraszam do Katowic.

prof. dr hab. n. med. Grzegorz Helbig


KIEROWNIK NAUKOWY

Grzegorz Helbig prof. dr hab. n. med.
Grzegorz Helbig

MIEJSCE

Vienna House Easy Katowice
ul. Sokolska 24, 40-086 Katowice

ORGANIZATOR

PARTNERZY

PARTNER

abbvie
amgen
beigene
BMS
Novartis
Pfizer
swixx

SPONSOR

Angelini
astellas
Janssen

PATRONAT HONOROWY

FAQ

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PODCZAS WYDARZENIA ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ OPŁACENIA UCZESTNICTWA WYŁĄCZNIE PRZEZ SYSTEM PAYU.

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: kontakt@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź, czy e-mail i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać informacje o wydarzeniu.

2/ Jak uzyskać fakturę za płatność?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

3/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w wydarzeniu?
Tak.

4/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w wydarzeniu?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu wydarzenia.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas wydarzenia do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl

KONTAKT

Kontakt dla uczestników:
Wydawnictwo Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel. +48 506 802 006 i +48 500 068 362
kontakt@termedia.pl
www.termedia.pl

facebook linkedin twitter
© Copyright 2022 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone