PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2020

 

WARSZAWA, 16.01.2020

Inteligentne wykorzystanie danych w ochronie zdrowia, zdrowie publiczne, polityka lekowa, rola sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia – to m.in. tematyka tegorocznej konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2020, która odbędzie się już po raz dziewiąty przed uroczystą Galą Konkursu "Sukces Roku 2019 w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny" na Zamku Królewskim w Warszawie.

Liderzy opinii, przedstawiciele najważniejszych urzędów, praktycy i reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego będą debatować o finansach i zarządzaniu w ochronie zdrowia, rozwoju branży farmaceutycznej, o roli sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia, sieci szpitali, informatyzacji sektora zdrowia i start-upach medycznych, a także o neurologii, dermatologii, onkologii, pulmonologii, wakcynologii, neonatologii i hematologii.

Konferencja Priorytety w Ochronie Zdrowia od dziewięciu lat umożliwia wymianę doświadczeń i prezentację nowych pomysłów na zarządzanie systemem ochrony zdrowia. Pokazuje, jak ważne jest to zagadnienie w debacie publicznej. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła 750 uczestników, a w Internecie dyskusje śledziło 540 osób.

Problematyka sesji obejmuje:
• System ochrony zdrowia – priorytety na 2020 rok
• Finanse i zarządzanie w ochronie zdrowia
• Rozwój branży farmaceutycznej
• Rola sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia
• Cyfryzacja i informatyzacja sektora zdrowia
• Polityka lekowa, bezpieczeństwo lekowe
• Medycyna personalizowana. Adherence jako kolejny rozdział w Value Based Healthcare
• Podsumowanie programu Ministerstwa Zdrowia dotyczącego leczenia udaruW imieniu Rady Naukowej konferencji, redakcji „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” oraz Wydawnictwa Termedia zapraszamy do merytorycznej współpracy i udziału w dyskusji nad przyszłą organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce i priorytetami na rok 2020.

Rada Naukowa Konferencji
Redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”
© 2021 Termedia