V KONGRES WIZJA ZDROWIA
- Diagnoza i Przyszłość -
Foresight Medyczny oraz
XV HOSPITAL & HEALTHCARE MANAGEMENT

WARSZAWA
 
13.10.2021 - 14.10.2021

© 2023 Termedia

O KONGRESIE

V KONGRES WIZJA ZDROWIA - Diagnoza i Przyszłość - Foresight Medyczny
XV HOSPITAL & HEALTHCARE MANAGEMENT
 • największe wydarzenie systemowe
 • kilkanaście paneli specjalistycznych
 • przedstawiciele urzędów administracji państwowej
 • szefowie najważniejszych instytucji publicznych
 • dyrektorzy i menedżerowie szpitali oraz wiele wybitnych postaci
 • prognozy na przyszłość

Termin: 13 - 14 października 2021

Miejsce:  Sheraton Grand Warsaw, ul. Boleslawa Prusa 2, 00-493
 Warszawa 

Konferencja ma charakter hybrydowy


Organizator logistyczny i merytoryczny:
Wydawnictwo Termedia, wydawca czasopisma Menedżer Zdrowia i Kurier Medyczny


ZAPROSZENIE

Po raz 5. oraz 15. w bieżącym roku odbędą się połączone konferencje „Kongres Wizja Zdrowia. Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz „Kongres Hospital & Healthcare Management”. Powracamy do formuły stacjonarnej w dniach 13 – 14 października 2021.

Dwa dni wiedzy, dyskusji, rekomendacji i prognoz – tego mogą oczekiwać uczestnicy najważniejszego wydarzenia systemowego tej jesieni.

Będzie to wyjątkowa okazja do dyskusji o sprawach systemowych oraz medycznych.

Do dyskusji zaprosiliśmy panelistów, którzy na co dzień analizują polską rzeczywistość w ochronie zdrowia, ale i praktyków, którzy wdrażają zmiany w systemie ochrony zdrowia. Będą z nami m.in. przedstawiciele administracji publicznej, przedstawiciele polskiej nauki, dyrektorzy szpitali, menagerowie firm farmaceutycznych. Wśród zaplanowanych paneli znalazły się takie tematy jak m.in.: przesłanki całościowej naprawy systemu ochrony zdrowia, holenderska reforma ochrony zdrowia (zapoczątkowanej przez Komisję Wisse Dekkera) czy rekomendacje dotyczące kompleksowej optymalizacji polskiego systemu ochrony zdrowia. Panele przygotowywane są wraz z wybitnymi ekspertami: prof. dr hab. Anną Wilmowską oraz dr Mieczysławem Błońskim z Uczelni Łazarskiego. Z kolei sesję inauguracyjną Kongresu Wizja Zdrowia poprowadzi prof. dr hab. Tomasz Zdrojewski z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wraz z ekspertami PAN.

Nie zabraknie również paneli dotyczących ustawy o jakości leczenia czy nowych zawodów medycznych współorganizowanych przez prof. Jarosława J. Fedorowskiego, prezesa Polskiej Federacji Szpitali.

Ważną częścią pierwszego i drugiego dnia Kongresu będą panele poświęcone polityce lekowej, procedurze refundacyjnej oraz wizji zdrowia w wybranych obszarach takich jak choroby płuc, neurologia, onkologia, choroby cywilizacyjne i inne. Będą to m.in.: choroby nowotworowe w czasach pandemii, profilaktyka chorób rzadkich, procedura refundacyjna oczami pacjentów i lekarzy, fundusz medyczny a przełomowe terapie. Wierzymy, że będzie to wyjątkowa okazja do dyskusji wśród klinicystów, przedstawicieli administracji publicznej, pacjentów o rozwiązaniach i pomysłach na poprawę funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej.

Całościowy program tegorocznych połączonych konferencji: „V Kongres Wizja Zdrowia. Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz „XV Kongres Hospital & Healthcare Management” jest w opracowaniu. Zapraszamy do jego współtworzenia.

Z myślą i nadzieją liczymy, że tegoroczne wydarzenie odbędzie się w formule stacjonarnej. Dołożymy wszelkich starań aby zachować wszelkie wymogi związane z reżimem sanitarnym. Będzie także możliwość zdalnego uczestnictwa panelistów oraz widzów w poszczególnych panelach. Na stronie wydarzenia będzie możliwość odtworzenia paneli. Z kolei relacje zamieścimy w kolejnych wydaniu czasopisma "Kurier Medyczny".

Dwa dni, wiele różnorodnych paneli, autorytety i słowo wizja odmieniane przez wszystkie przypadki. Zapraszamy stacjonarnie na połączone konferencje, zapraszamy do oglądania transmisji online.

Do zobaczenia 13-14 października!

Rada Naukowa i Komitet Organizacyjny

ORGANIZATOR

PARTNERZY I SPONSORZY

SPONSOR STRATEGICZNY

PARTNER STRATEGICZNY

MSD

PARTNERZY

SPONSORZY

Amgen
DZP
Vertex

PATRONAT HONOROWY

nfz
Rzecznik Praw Obywatelskich
Rzecznik Praw Pacjenta
Polska Federacja Szpitali
Dziennikarski Klub Promocji Zdrowia
INFARMA
Izba Gospodarcza Farmacja Polska
NIL
Agencja Badań Medycznych
Porozumienie Zielonogórskie
Fundacja Centrum Walki z Alergią
TT
UL

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta: kontakt@termedia.pl

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

3/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Dostęp do nagranych wykładów (dla osób, które wniosły stosowną opłatę), aktywowany będzie najwcześniej dwa dni po zakończeniu konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty 
Wydawca dokłada wszelkich starań aby zakres materiałów pokonferencyjnych był jak najszerszy. Niemniej jednak, (przykładając szczególną wagę dla poszanowania praw autorskich),  w przypadku jeśli nie otrzymano zgody na pozostawienie nagranego wykładu w archiwum,  materiał taki nie zostanie opublikowany w archiwum

4/ Informacje techniczne
 • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
 • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
 • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
 • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
 • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,  podczas konferencji do godziny 19:00, nr tel. 506 802 006
 • kontakt mailowy pod adresem kontakt@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT W SPRAWACH MERYTORYCZNYCHMałgorzata Solarczyk tel. kom. + 48 501 419 806
Anna Motyczyńska tel. kom. + 48 509 562 702
Małgorzata Filipek tel. kom. + 48 512 027 361


dr Agnieszka Starewicz-Jaworska tel. kom. + 48 502 107 464
Dyrektor Oddziału Warszawa Termedia Sp. z o.o.
pl. Trzech Krzyży 10/14, 00-507 Warszawa,
Biurowiec Ethos I piętro

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro organizacyjne:
Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
e-mail: kontakt@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone