V KONGRES WIZJA ZDROWIA Diagnoza i Przyszłość
Foresight Medyczny
XV HOSPITAL & HEALTHCARE MANAGEMENT

WARSZAWA
 
13.10.2021 - 14.10.2021

© 2021 Termedia

O KONGRESIE

V KONGRES WIZJA ZDROWIA Diagnoza i Przyszłość - Foresight Medyczny
XV HOSPITAL & HEALTHCARE MANAGEMENT
  • największe wydarzenie systemowe
  • kilkanaście paneli specjalistycznych
  • przedstawiciele urzędów administracji państwowej
  • szefowie najważniejszych instytucji publicznych
  • dyrektorzy i menedżerowie szpitali oraz wiele wybitnych postaci
  • prognozy na przyszłość

Termin: 13 - 14 października 2021

Miejsce:  Sheraton Grand Warsaw, ul. Boleslawa Prusa 2, 00-493
 Warszawa 

Organizator logistyczny i merytoryczny:
Wydawnictwo Termedia, wydawca czasopisma Menedżer Zdrowia i Kurier Medyczny


ZAPROSZENIE

Po raz 5. oraz 15. w bieżącym roku odbędą się połączone konferencje „Kongres Wizja Zdrowia. Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz „Kongres Hospital & Healthcare Management”. Powracamy do formuły stacjonarnej w dniach 13 – 14 października 2021.

Dwa dni wiedzy, dyskusji, rekomendacji i prognoz – tego mogą oczekiwać uczestnicy najważniejszego wydarzenia systemowego tej jesieni.

Będzie to wyjątkowa okazja do dyskusji o sprawach systemowych oraz medycznych.

Do dyskusji zaprosiliśmy panelistów, którzy na co dzień analizują polską rzeczywistość w ochronie zdrowia, ale i praktyków, którzy wdrażają zmiany w systemie ochrony zdrowia. Będą z nami m.in. przedstawiciele administracji publicznej, przedstawiciele polskiej nauki, dyrektorzy szpitali, menagerowie firm farmaceutycznych. Wśród zaplanowanych paneli znalazły się takie tematy jak m.in.: przesłanki całościowej naprawy systemu ochrony zdrowia, holenderska reforma ochrony zdrowia (zapoczątkowanej przez Komisję Wisse Dekkera) czy rekomendacje dotyczące kompleksowej optymalizacji polskiego systemu ochrony zdrowia. Panele przygotowywane są wraz z wybitnymi ekspertami: prof. dr hab. Anną Wilmowską oraz dr Mieczysławem Błońskim z Uczelni Łazarskiego. Z kolei sesję inauguracyjną Kongresu Wizja Zdrowia poprowadzi prof. dr hab. Tomasz Zdrojewski z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wraz z ekspertami PAN.

Nie zabraknie również paneli dotyczących ustawy o jakości leczenia czy nowych zawodów medycznych współorganizowanych przez prof. Jarosława J. Fedorowskiego, prezesa Polskiej Federacji Szpitali.

Ważną częścią pierwszego i drugiego dnia Kongresu będą panele poświęcone polityce lekowej, procedurze refundacyjnej oraz wizji zdrowia w wybranych obszarach takich jak choroby płuc, neurologia, onkologia, choroby cywilizacyjne i inne. Będą to m.in.: choroby nowotworowe w czasach pandemii, profilaktyka chorób rzadkich, procedura refundacyjna oczami pacjentów i lekarzy, fundusz medyczny a przełomowe terapie. Wierzymy, że będzie to wyjątkowa okazja do dyskusji wśród klinicystów, przedstawicieli administracji publicznej, pacjentów o rozwiązaniach i pomysłach na poprawę funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej.

Całościowy program tegorocznych połączonych konferencji: „V Kongres Wizja Zdrowia. Diagnoza i Przyszłość – Foresight Medyczny oraz „XV Kongres Hospital & Healthcare Management” jest w opracowaniu. Zapraszamy do jego współtworzenia.

Z myślą i nadzieją liczymy, że tegoroczne wydarzenie odbędzie się w formule stacjonarnej. Dołożymy wszelkich starań aby zachować wszelkie wymogi związane z reżimem sanitarnym. Będzie także możliwość zdalnego uczestnictwa panelistów oraz widzów w poszczególnych panelach. Na stronie wydarzenia będzie możliwość odtworzenia paneli. Z kolei relacje zamieścimy w kolejnych wydaniu czasopisma "Kurier Medyczny".

Dwa dni, wiele różnorodnych paneli, autorytety i słowo wizja odmieniane przez wszystkie przypadki. Zapraszamy stacjonarnie na połączone konferencje, zapraszamy do oglądania transmisji online.

Do zobaczenia 13-14 października!

Rada Naukowa i Komitet Organizacyjny

ORGANIZATOR

Izba Gospodarcza Farmacja Polska
Agencja Badań Medycznych
Rzecznik Praw Obywatelskich
Rzecznik Praw Pacjenta
Polska Federacja Szpitali
Dziennikarski Klub Promocji Zdrowia
INFARMA

KONTAKT w sprawach merytorycznych:

Termedia Sp. z o.o.
Oddział Warszawa
Pl. Trzech Krzyży 10/14,
00-507 Warszawa,
Biurowiec Ethos I piętro

tel. kom. + 48 501 419 806 Małgorzata Solarczyk
tel. kom. + 48 502 107 464 Agnieszka Starewicz-Jaworska
tel. kom. + 48 509 562 702 Anna Motyczyńska

e-mail: km@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone