eISSN: 1897-4252
ISSN: 1731-5530
Kardiochirurgia i Torakochirurgia Polska/Polish Journal of Thoracic and Cardiovascular Surgery
Bieżący numer Archiwum O czasopiśmie Suplementy Bazy indeksacyjne Prenumerata Kontakt Zasady publikacji prac
SCImago Journal & Country Rank

REDAKCJA

Adres
Śląskie Centrum Chorób Serca
Katedra i Oddział Kliniczny Kardiochirurgii i Transplantologii ŚAM
Sekretariat: Lucyna Broja
Kardiochirurgia i Torakochirurgia Polska
41-800 Zabrze, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 9
tel./faks +48 32 373 38 53
www: http://sccs.pl
e-mail: l.broja@sccs.pl


redaktor naczelny
Marian Zembala (Zabrze)

zastępca redaktora naczelnego
Tadeusz Orłowski (Warszawa)

sekretarz redakcji
Przemysław Trzeciak (Zabrze)

WYDAWCA

Adres
TERMEDIA Wydawnictwo Medyczne
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
Polska
tel./faks +48 61 822 77 81
e-mail: termedia@termedia.pl

Biuro w Warszawie
tel./faks + 48 22 827 75 14
e-mail: biuro.warszawa@termedia.pl

Prezes Zarządu Wydawnictwa
Janusz Michalak

Dyrektor Naukowy Wydawnictwa
Maciej Banach

Sekretarz Redakcji
Marzena Demska
e-mail: m.demska@termedia.pl

Dział Marketingu i Reklamy
Renata Dolata
tel. +48 61 822 77 81 w. 508
kom. +48 500 259 984
r.dolata@termedia.pl


Dział Prenumeraty
Jolanta Jankowiak
tel./faks: +48 61 656 22 00
prenumerata@termedia.pl
© 2017 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe