PRIORYTETY W OCHRONIE ZDROWIA 2024

WARSZAWA
 
31.01.2024

© 2024 Termedia

ZAPROSZENIE

Prestiżowe wydarzenie otwierające nowy rok odbędzie się 31 stycznia w Zamku Królewskim w Warszawie. Priorytety w Ochronie Zdrowia 2024 będą miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce.
W konferencji Priorytety w Ochronie Zdrowia 2024 wezmą udział wybitni naukowcy, specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, światowej klasy eksperci, decydenci kształtujący system opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele największych globalnych firm farmaceutycznych, przedstawiciele organizacji pacjenckich oraz reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego. Dobór szerokiego grona ekspertów pozwoli na wielopoziomową dyskusję i stworzy szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się m.in. istotne we wprowadzaniu innowacyjnych terapii oraz zmian w organizacji systemu ochrony zdrowia w Polsce. 

Konferencja będzie również przestrzenią do prezentacji raportów, omawiania ich w gronie specjalistów, praktyków, przedstawicieli zarówno organizacji reprezentujących pacjentów, jak i producentów innowacyjnych terapii. Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej w Zamku Królewskim w Warszawie, 31 stycznia 2024 r. Debaty, wykłady i prezentacje zostaną również zarejestrowane. Relacja online na żywo będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

W ramach konferencji, podczas uroczystej gali, wręczone zostaną statuetki Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny – prestiżowe odznaczenia dla osób oraz podmiotów, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Kandydatów zgłaszają organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców, a także osoby indywidualne.  

W imieniu Rady Naukowej konferencji oraz Wydawnictwa Termedia zapraszamy do merytorycznej współpracy i udziału w dyskusji nad przyszłą organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce i priorytetami na rok 2024.

Rada Naukowa konferencji 

MIEJSCE

ZAMEK KRÓLEWSKI
plac Zamkowy 4, Warszawa

PARTNERZY STRATEGICZNI

Astrazeneca
Gilead
MSD

SPONSOR STRATEGICZNY

GSK

PARTNER GŁÓWNY

Swixx BioPharma

PARTNERZY

SPONSORZY

lilly
Siemens
Vertex

ORGANIZATOR

TM

PATRONATY HONOROWE

Minister Zdrowia
NFZ
NIL
Pracodawcy RP
Polska Federacja Szpitali
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych
Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia
Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych
Federacja Pacjentów Polskich
Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej

PATRONATY MEDIALNE

km
mz

KONTAKT W SPRAWACH MERYTORYCZNYCH


Małgorzata Solarczyk 
tel. kom. + 48 501 419 806

Dyrektor Marketingu 
Oddział Warszawa Termedia Sp. z o.o.


Emilia Gołębiowska
tel. kom. + 48 571 601 685
Project Manager 
Oddział Warszawa Termedia Sp. z o.o.KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
facebook linkedin twitter
© Copyright 2023 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone