VI OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA "DOTKNIJ PEDIATRII"

 

KAZIMIERZ DOLNY, 31.05.2019 - 01.06.2019Drogie Koleżanki i Koledzy,
Już po raz szósty w imieniu Komitetu Naukowego mam wielką przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej w Kazimierzu nad Wisłą. Jest to chyba jedyna taka konferencja podczas której uczestnicy mogą naprawdę dotknąć szeregu leków, urządzeń medycznych, programów przeznaczonych dla lekarzy i dowiedzieć się najnowszych informacji przydatnych w codziennej praktyce. Proszę spojrzeć na zamieszczony poniżej program, aby upewnić się że każdy znajdzie dla siebie interesujące tematy.

Tylko na naszej konferencji będą mogli Państwo zapoznać się z wieloma aspektami praktycznymi diabetologii dziecięcej, pulmonologii, wakcynologii, kardiologii, gastroenterologii czy nefrologii dziecięcej, zarówno w formie wykładów jak i warsztatów, które poprowadzą najlepsi wykładowcy.
Czeka nas również interesująca sesja analizy ciekawych przypadków klinicznych prowadzona w formie interaktywnej, na której drogą głosowania będą mogli Państwo zdecydować o diagnostyce i sposobie leczenia.

W specjalnej sesji przed konferencyjnej specjaliści wyjaśnią nam jak bronić się przed aktualnymi obecnie krzywdzącymi nas wpisami w internecie oraz pokażą, jak prawidłowo wystawić tzw. e-recepty.
Przewidziany jest też ciekawy wieczór kulturalny.
Miejscem obrad jest znany Państwu hotel „Kazimierz Wielki", który zapewnia komfortowe warunki prowadzenia obrad i pobytu.

Serdecznie zapraszam i do zobaczenia 31 maja w Kazimierzu.


Prof. zw. dr hab. med . Wojciech Służewski

Przewodniczący Komitetu Naukowego
Kierownik III Katedry Pediatrii Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
POLECAMY
CZASOPISMA
Lekarz POZ
© 2021 Termedia