XII KONGRES POLSKIEGO TOWARZYSTWA MEDYCYNY RODZINNEJ

 

WROCŁAW, 06.10.2023 - 08.10.2023

INAUGURACJA

Patron inauguracji

Szanowni Państwo,
ZAPRASZAMY NA INAUGURACJĘ KONGRESU –
która odbędzie się 6 października 2023 r., o godz. 19.30 na sali plenarnej

W programie inauguracji: 
- powitanie uczestników-
- wręczenie dyplomów oraz statuetek
- występ artystyczny

ŁUKASZ ZAGROBELNY
Łukasz Zagrobelny – wokalista obchodzący niedawno 15-lecie solowej działalności artystycznej. Jest absolwentem Szkół Muzycznych 1. i 2.stopnia, oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku Dyrygentura Chóralna. Na koncie ma cztery płyty, tysiące godzin spędzonych w trasach koncertowych, przeboje, m.in. Nieprawda, Ja tu zostaję, Życie na czekanie, piosenki do filmów Nie kłam kochanie i Wkręceni 2 (Nie kłam ze kochasz mnie, Tylko z tobą chcę być sobą).
Laureat wielu nagród, m.in. Superjedynki, Eska Music Awards, nominowany do Fryderyka za najlepszy debiut.
W 2007 roku wydał debiutancki album „Myśli warte słów”, w 2009 roku ukazała się druga płyta Łukasza „Między dźwiękami”. Artysta wystąpił także w programie „Taniec z gwiazdami” a przede wszystkim zagrał kilkaset koncertów i zdobył ogromną rzeszę fanów w całej Polsce.
Wydany w 2012 roku album „Ja tu zostaję” już po miesiącu od premiery stał się Złotą Płytą.
W 2012 roku tytułowa piosenka z płyty została wyróżniona podczas Festiwalu Opolskiego Super Nagrodą Programu 1 Polskiego Radia.
W 2013 roku ukazał się czwarty album Łukasza „Łukasz Zagrobelny Symfonicznie” będący zapisem koncertu z Polską Orkiestrą Radiową ze studia koncertowego im. W. Lutosławskiego.
W 2019 roku wokalista wziął udział w XII edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie dotarł do ścisłego finału. W 2022 roku Łukasz był uczestnikiem i finalistą programu Perfect Picture emitowanego na antenie TVN7.
Obecnie wokalista pracuje nad kolejnym solowym albumem.
Drugą miłością Łukasza jest musical, w którym gra od ponad 20
lat. Przez kilkanaście lat związany był z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach „Miss Saigon”, „Grease”, „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Les Miserables”, „Deszczowa Piosenka”, czy „Pięć Ostatnich Lat”, w którym zagrał główną rolę Jamiego. W Teatrze Muzycznym w Gdyni kreował rolę Clopin w słynnym „Notre Dame de Paris”.
W Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku Łukasz wcielał się w Judasza w „Jesus Christ Superstar” oraz w tytułową rolę w "Doktorze Żywago". Aktualnie, na deskach warszawskiego Teatru Muzycznego Roma Łukasz kreuje postać Khasoggi w słynnym musicalu „We will rock you”.Spotkanie niefinansowanie ze środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE
Program pozamerytoryczny (rozrywkowy) nie zostanie sfinansowany ze środków pochodzących od firm członkowskich Izby POLMED lub MedTech Polska