EN

32ND EUROPEAN ACADEMY OF CHILDHOOD DISABILITY ANNUAL MEETING 2020

 

ONLINE, 25.11.2020 - 28.11.2020

KOMITETY
KOMITET ORGANIZACYJNY

Przewodniczący komitetu:
Marek Jóźwiak

Vice-Przewodniczący:
Magdalena Chrościńska-Krawczyk

CZŁONKOWIE KOMITETU ORGANIZACYJNEGO:
Marcin Bonikowski
Joanna Kraśny
Błażej Pruszczyński
Radosław Rutkowski
Małgorzata Szmurło
Katarzyna Świeczkowska
Tomasz Tasiemski

Zarząd komitetu:
Przemysław Daroszewski; Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny
im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Oleh Kachmar - EACD web master

KOMITET NAUKOWY

Współprzewodniczący:
Małgorzata Syczewska
Christopher Newman

CZŁONKOWIE LOKALNEGO KOMITETU NAUKOWEGO
Marcin Bonikowski
Magdalena Chrościńska
Marek Jozwiak
Katarzyna Kotulska-Jozwiak
Małgorzata Szmurło

CZŁONKOWIE MIĘDZYNARODOWEGO KOMITETU NAUKOWEGO
Elizabet Rodby Bousquet
Annemieke Buizer
Jenny Carroll
Bernard Dan
Erik Domellöf
Hans Forssberg
Jan Willem Gorter
Arnab Seal

KOMISJA STRESZCZEŃ

CZŁONKOWIE KOMISJI STRESZCZEŃ
Agnieszka Stępień
Aleksandra Mikov - Serbia
Andrzej Grzegorzewski - Poland
Annemieke Buizer - Netherlands
Antigone Papavasiliou - Greece
Barbara Jasiewicz - Poland
Barbara Steinborn - Poland
Bartosz Musielak - Poland
Błażej Pruszczyński - Poland
Cemil Özal - Turkey
Dafna Guttman - Israel
Ehab Waly - Egypt
Elisabet Rodby-Bousquet - Sweden
Elżbieta Szczepanik
Enrico Castelli - Italy
Ewa Gajewska - Poland
Garern Koloyan - Armenia
Grzegorz Kandzierski - Poland
Jana Kritt - Latvia
Joanna Krasny - Poland
Jolanta Taczała
Julia Funk - Germany
Katarina Lauruschkus - Sweden
Katarzyna Kotulska-Jóźwiak - Poland
Katja Groleger Sršen - Slovenia
Lin Feng - China
Lorna Wales - UK
Lourdes Macias Merlo - Spain
Maciej Kołban - Poland
Magdalena Chrościńska-Krawczyk - Poland
Maia Gabunia - Gorgia
Malgorzata Szmurło - Poland
Małgorzata Syczewska - Poland
Marcin Bonikowski - Poland
Marek Jóźwiak - Poland
Martin Boxill - Denmark
Milena Milićević - Serbia
Nana Nino Tatishvili - Georgia
Radosław Rutkowski - Poland
Roksana Malak - Poland
Rosa Maria Gouveia - Portugal
Sharon Eylon - Israel
Shlomo Hayek - Israel
Simon-Henri Schless, - Israel
Sławomir Snela - Poland
Szczepan Piszczatowski
Theresa Millar - UK
Tomasz Tasiemski - Poland
Uri Givon - Israel
Vladimir Kenis - Russia
Wojciech Kiebzak


© 2020 Termedia