VI MIĘDZYNARODOWY KONGRES NAUKOWO-SZKOLENIOWY POLSKIEGO TOWARZYSTWA LECZENIA RAN

 

ONLINE, 22.09.2020 - 25.09.2020

Berlin Chemie
Lohmann & Rauscher International (L&R) to międzynarodowy producent wyrobów medycznych obecny na ponad 80 rynkach. W 1998 roku w wyniku połączenia dwóch renomowanych rodzinnych firm: Lohmann Medical (rok zał. 1851, Niemcy) i Rauscher (rok zał. 1899, Austria), powstała firma L&R, która szczyci się ponad 160 letnim doświadczeniem. W marcu 2012 roku swoją działalność rozpoczęła spółka Lohmann & Rauscher Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach.

Wysoka jakość, szeroka funkcjonalność, różnorodność rozwiązań i efektywność leczenia charakteryzują produkty L&R czyniąc firmę zaufanym partnerem w sektorze wyrobów medycznych, produktów do leczenia ran i higieny.

Dla L&R jakość stoi na pierwszym miejscu – niezależnie od tego, czy dotyczy materiałów, komponentów i usług. Dzięki międzynarodowej certyfikacji zarządzania jakością, wysokiej wewnętrznej kontroli jakości oraz badaniom klinicznym stale optymalizujemy nasze produkty, koncepty terapeutyczne i jakość usług.

We wszystkich obszarach działalności L&R dzięki swoim wybitnym produktom, konceptom i usługom prezentuje się swoim klientom jako niezawodny partner, oferujący rozwiązania na najwyższym poziomie.

L&R to nie tylko producent i sprzedawca, ale także preferowany dostawca rozwiązań oraz niezawodny partner. Koncentrujemy się przy tym zawsze na potrzebach naszych pacjentów i klientów. W naszych centrach rozwoju opracowujemy rozwiązania i usługi, których wysoka jakość jest zgodna z pokładanym w nas zaufaniem. Jakość oraz nasi kompetentni pracownicy stanowią fundament naszego długoterminowego sukcesu.

W L&R człowiek i troska o jego zdrowie są najważniejsze. Bazując na deklaracji People.Health.Care., skupiamy się na trzech obszarach, które są podstawą dla wizji i wartości L&R: Ludzie (People) są zawsze na pierwszym miejscu, a zatem w centrum naszych działań. Ich zdrowie (Health) jest równocześnie zakresem działań L&R. A opieka (Care) odzwierciedla takie cechy marki L&R jak: zaufanie, orientację na klientów i usługi oraz koncepcję niezawodnego partnerstwa. Dzięki harmonijnemu współgraniu tych elementów jesteśmy godnym zaufania dostawcą rozwiązań i możemy pomagać ludziom na całym świecie.

Lohmann & Rauscher Polska Sp. z o.o.
Moniuszki 14
95-200 Pabianice, Polska
www.Lohmann-Rauscher.com biuro.glowne@pl.lrmed.com

Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi Przedstawicielami Medycznymi odpowiednimi dla terenu państwa działalności:
  • województwo podlaskie, mazowieckie: Sylwia Duś, tel.: 787 438 772
  • województwo podkarpackie, lubelskie: Wojciech Dudziak, tel.: 787 438 783
  • województwo śląskie, opolskie: Katarzyna Sojka, tel.: 512 789 611
  • województwo zachodniopomorskie, wielkopolskie: Robert Andrzejewski, tel.: 787 438 749
  • województwo pomorskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie: Monika Trzebińska, tel.: 787 438 855
  • województwo łódzkie, mazowieckie: Joanna Leszczyńska-Benka, tel.: 609 875 905
  • województwo małopolskie, świętokrzyskie: kontakt z p. Martą Zielińską
  • województwo lubuskie, dolnośląskie: Piotr Szary, tel.: 601 676 788
  • specjalista ds. produktu, konsultant medyczny Polska południowa: Marta Zielińska, tel.: 787 438 705