VI MIĘDZYNARODOWY KONGRES NAUKOWO-SZKOLENIOWY POLSKIEGO TOWARZYSTWA LECZENIA RAN

 

ONLINE, 22.09.2020 - 25.09.2020

Nutripharma to wyłączny dystrybutor w Polsce najwyższej jakości produktów do żywienia dojelitowego znanej w świecie marki Prodiet Medical Nutrition (www.prodietnutrition.com). Jesteśmy pasjonatami oraz doświadczonymi praktykami żywienia klinicznego cieszącymi się wsparciem największych leaderów żywienia w Polsce.

Poznaj Nutripharma

Oferujemy szerokie portfolio diet doustnych, dojelitowych i w proszku do postępowania dietetycznego przy niedożywieniu lub zagrożeniu niedożywieniem związanym z chorobą, także do żywienia dojelitowego w domu. Wspomagają one proces leczenia przeciwnowotworowego, walkę z odleżynami i trudno gojącymi się ranami, a także podnoszą komfort życia chorych. W przypadku diet do podaży przez sondę całkowicie zastępują pacjentowi naturalne pożywienie, a wygodne i ekologiczne opakowania typu tetra ułatwiają samodzielną podaż diety w domu bez specjalistycznego sprzętu.

Poznaj produkty Nutripharma

Żywienie dojelitowe w domu
W asortymencie Nutripharmy znajdują się także wyspecjalizowane produkty do postępowania dietetycznego u pacjentów z określonymi schorzeniami. NOWOŚCIĄ jest Immax - wysokobiałkowa, bezsmakowa dieta w proszku przeznaczona specjalnie dla pacjentów onkologicznych, zwłaszcza w przypadku kacheksji nowotworowej związanej z zaburzeniami smaku, gdyż dodawana do posiłków nie wpływa na zmianę ich smaku oraz Instanth Neo - dieta w proszku dla pacjentów chorujących na Alzheimera.
Poznaj Immax
Naszą ambicją jest rozpowszechnienie terapii żywieniowej oraz sprawienie, aby była dostępna dla każdego potrzebującego pacjenta wspierając jego walkę z chorobą. Pragniemy dostarczać nie tylko produkty, ale także wiedzę i wsparcie medyczne. Dlatego mamy odwagę nazywać się Centrum Żywienia Enteralnego.
Wychodząc na przeciw potrzebom klientów nasze produkty zamówić można on-line na stronie nutripharma.pl lub przez telefon pod numerem Infolinii 720 877 720. Dostarczamy w całej Polsce w zaledwie 1 dzień roboczy. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz biznesowych, w tym ośrodki opieki paliatywnej i długoterminowej, a także sklepy medyczne.

Zamów żywienie medyczne
image text image text
Nowość! Bezsmakowa, wysokobiałkowa dieta w proszku Immax 350g.

Immax to wysokobiałkowa, bogatoresztkowa dieta w proszku do spożywania samodzielnie lub jako dodatek do naturalnego pożywienia.

Specjalna kombinacja składników odżywczych przeznaczona jest dla osób z zaburzeniami smaku i apetytu związanymi z choroba, np. nowotworową, kacheksją. Ze względu na swoje cenne składniki takie jak łatwo wchłanialne białko serwatkowe, L-leucynę, specjalistyczną mieszaninę witamin i składników mineralnych (w tym wysoką zawartość cynku) znacznie wpływa na poprawę stanu odżywienia pacjenta.

Immax jest odpowiedzią dla chorych cierpiących na zaburzenia smaku oraz inne powikłania leczenia przeciwnowotworowego, jak jadłowstręt (anoreksja), zaburzenia zapachu, kserostomia, wczesne uczucie sytości, zaparcia, biegunki, nudności, wymioty, zapalenia błony śluzowej przełyku, itd., ponieważ nie wpływa na smak naturalnego pożywienia i może być podawany niezauważenie. Nie wymaga spożywania dodatkowych diet, a jedynie suplementowania nim naturalnej diety chorego.

Zamów Immax

Zalecana dzienna porcja IMMAX (18miarek=15,4g) zapewnia dodatkowe 630 Kkal, 40g białka (serwatki oraz 7,2g L-leucyny), 9,4 g błonnika pokarmowego.

Immax zapewnia 77% zalecanego dziennego spożycia witamin i składników mineralnych.
Zapraszamy do obejrzenia prezentacji dotyczącej Immax poprowadzonej przez specjalistę ds. żywienia Hellin dos Santos - Prodiet Medical Nutrition, Brazylia.

image text
Nowość! Bezsmakowa dieta w proszku Instanth Neo dla pacjentów z chorobą Alzheimera.

Instanth Neo to bezsmakowa dieta w proszku o zmodyfikowanej formule.

Zawiera ekskluzywną kombinację składników odżywczych do odżywienia mózgu u pacjentów z chorobą Alzheimera. Zawarte w produkcie kwas kaprynowy (C8) i kwas kararylowy (C10) przyczyniają się do tworzenia ciał ketonowych i mogą kompensować obecny deficyt energii u pacjentów z Alzheimerem. Powstałe ciała ketonowe dostarczają mózgowi energii. Dodatkowe składniki jak fosfatydyloseryna i DHA, które mają podstawowe znaczenie w funkcjonowaniu błon neuronowych, przyczyniają się do bardziej efektywnej funkcji neuroprzekaźników i synaps w mózgu chorego. Dodatkowo Instanth Neo zawiera także unikalne połączenie witamin i minerałów obecnych, które działają w sposób przeciwzapalny i przeciwutleniający. Wszystkie te wyjątkowe składniki sprzyjają funkcji poznawczej pacjentów w chorobą Alzeheimera.

Zamów Instanth Neo

Instanth Neo zostało wyróżnione i nagrodzona przezAmerykańskie Towarzystwo Żywienia Poza i Do-jelitowego (ASPEN).

Badania nad skutecznością diety Instath Neo chroniącej przed deficytami pamięci wywołanymi przez infuzję mózgowo-komorową oligomerów peptydu amyloidu-β (AßOs), zajęło pierwsze miejsce w dwóch kategoriach: Odżywianie i metabolizm oraz Najlepsze Międzynarodowe Badanie 2020.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji dotyczącej Instanth Neo poprowadzonej przez specjalistę ds. żywienia Hellin dos Santos - Prodiet Medical Nutrition, Brazylia.
image text
ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W MIĘDZYNARODOWYM WEBINARZE:
Dr. Steven Cunnane „ Brain Energy rescue with ketones: therapeuthic implications for neurodegenerative disorders of ageing.”

WEBINAR DOSTĘPNY BĘDZIE W WERSJI DO ODTWORZENIA W DOWOLNYM CZASIE. PROSIMY O INFORMACJĘ JEŚLI JESTEŚCIE PAŃSTWO ZAINTERESOWANI OTRZYMANIEM LINKU REJESTRACYJNEGO, PROSZĘ KLIKNĄĆ

KLIKNIJ

NutriPharma chętnie współpracuje z klientami indywidualnymi, ośrodkami opieki paliatywnej, długoterminowej, domami pomocy społecznej, poradniami żywieniowymi w całej Polsce, a także z lokalnymi dystrybutorami, jak hurtownie, sklepy medyczne, zielarskie i apteki. Oferujemy rabaty, preferencyjne warunki płatności i dostawy. Chętnie nawiązujemy współpracę w systemie Dropshipping.

Formularz kontaktowy
image text
image text
Skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym:
Ida Hoffmann
600-338-071
ida.hoffmann@nutripharma.pl
image text
Skontaktuj się z Działem Sprzedaży:
720 – 877- 720
iza.iwaniuk@nutripharma.pl
Nutripharma Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 13A
80-219 Gdańsk
NIP 583 325 41 64
REGON 36774783200000
KRS 0000686120

biuro@nutripharma.pl
kontakt@nutripharma.pl