VI MIĘDZYNARODOWY KONGRES NAUKOWO-SZKOLENIOWY POLSKIEGO TOWARZYSTWA LECZENIA RAN

 

ONLINE, 22.09.2020 - 25.09.2020

Schulke
Zintegrowany system opieki nad raną
TIME - Zintegrowny system leczenia ran
Przegląd substancji przeciwdrobnoustrojowych ...
Octenispet
Wytyczne COVID-19
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W QUIZIE W DNIACH 23-25.09.2020 r.
START GODZ. 14:00
Wpisz swoje imię i połącz się z pokojem eksperckim.
Agenda spotkań znajduje się poniżej.


CENTRUM


Michał Pałuba 665-333-375 michal.paluba@schuelke.com Dyrektor Regionu
Katarzyna Marchel 662-163-267 katarzyna.marchel@schuelke.com łódzkie
Beata Domownik 665-444-455 beata.domownik@schuelke.com lubelskie
Mariusz Baranowski 695-112-211 mariusz.baranowski@schuelke.com mazowieckie
Łukasz Leszczyński 885-444-431 lukasz.leszczynski@schuelke.com mazowieckie, podlaskie
Michał Sawicki 608-432-066 michal.sawicki@schuelke.com warmińsko-mazurskie, podlaskie
POŁUDNIE


Małgorzata Trojak 665-334-433 malgorzata.trojak@schuelke.com małopolskie
Szymon Szwabowski 661-333-384 szymon.szwabowski@schuelke.com śląskie
Adam Pałcik 887-222-234 adam.palcik@schuelke.com śląskie
Ewelina Matras 885-444-428 ewelina.matras@schuelke.com dolnośląskie, opolskie
Agnieszka Sołtys 602-736-113 agnieszka.soltys@schuelke.com podkarpackie, świętokrzyskie
ZACHÓD


Kamil Jagłowski 885-444-412 kamil.jaglowski@schuelke.com Dyrektor Regionu
Joanna Zwietrzała 885-444-440 joanna.zwietrzala@schuelke.com kujawsko-pomorskie
Anna Nagórska 885-444-405 anna.nagorska@schuelke.com pomorskie
Paweł Synowicz 669-222-244 pawel.synowicz@schuelke.com zachodnio-pomorskie, lubuskie
Anna Łakoma 885-444-426 anna.lakoma@schuelke.com wielkopolskie
Schulke Polska Sp. z o. o.
Aleje Jerozolimskie 132
02-305 Warszawa I Polska
telefon: +48 22 11 60 700
+48 22 16 37 500
Email: schulke.polska@schuelke.com
© 2021 Termedia