Gębska K. Obecność na rynku to nie tylko biznes, lecz także misja – rozmowa z Waldemarem Grudniem, prezesem zarządu CompuGroup Medical Polska. Menedżer Zdrowia. 2014;(2):72-73.
APA
Gębska, K. (2014). Obecność na rynku to nie tylko biznes, lecz także misja – rozmowa z Waldemarem Grudniem, prezesem zarządu CompuGroup Medical Polska. Menedżer Zdrowia, (2), 72-73.
Chicago
Gębska, Kamilla. 2014. "Obecność na rynku to nie tylko biznes, lecz także misja – rozmowa z Waldemarem Grudniem, prezesem zarządu CompuGroup Medical Polska.". Menedżer Zdrowia (2): 72-73.
Harvard
Gębska, K. (2014). Obecność na rynku to nie tylko biznes, lecz także misja – rozmowa z Waldemarem Grudniem, prezesem zarządu CompuGroup Medical Polska. Menedżer Zdrowia, (2), pp.72-73.
MLA
Gębska, Kamilla. "Obecność na rynku to nie tylko biznes, lecz także misja – rozmowa z Waldemarem Grudniem, prezesem zarządu CompuGroup Medical Polska." Menedżer Zdrowia, no. 2, 2014, pp. 72-73.
Vancouver
Gębska K. Obecność na rynku to nie tylko biznes, lecz także misja – rozmowa z Waldemarem Grudniem, prezesem zarządu CompuGroup Medical Polska. Menedżer Zdrowia. 2014;(2):72-73.
– Produkowany przez nas system CGM CLININET pozwala na optymalizację czasu pracy zarówno jednostek administracyjnych, jak i kadry medycznej w szpitalu. Umożliwia zebranie w jednym miejscu wszystkich informacji związanych z pobytem pacjenta w placówce, począwszy od rejestracji, przez gabinety, pracownie diagnostyczne, sale operacyjne itd. – mówi Waldemar Grudzień.