VI MIĘDZYNARODOWY KONGRES NAUKOWO-SZKOLENIOWY POLSKIEGO TOWARZYSTWA LECZENIA RAN

ONLINE
 
22.09.2020 - 25.09.2020

© 2022 Termedia

DO KONGRESU POZOSTAŁO


DNI

GODZ

MIN

SEK

O KONFERENCJI

Szanowni Państwo,
W imieniu Komitetu Naukowego Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran mam zaszczyt zaprosić Państwa na VI Międzynarodowy Naukowo-Szkoleniowy Kongres Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, który odbędzie się w dniach 22-25 września 2020 roku, tym razem na platformie internetowej.
Państwa zainteresowanie organizowanymi przez nas Warsztatami Dobrej Praktyki Leczenia Ran utwierdziło nas w przekonaniu, że leczenie ran jest ważnym elementem codziennej praktyki lekarskiej i pielęgniarskiej. Pragnę podziękować wszystkim Państwu za aktywny udział w naszych Warsztatach.
Podczas Kongresu będziemy podejmować różne aspekty leczenia ran pokazując je od strony praktycznej, będzie istniała możliwość posłuchania różnych podejść do tego samego przypadku przedstawianego przez różnych specjalistów, pokazane będą najnowsze techniki stosowane w leczeniu trudno gojących się ran. Nowoczesna formuła Kongresu sprawia, że będzie można zadać pytania wykładowcom, na co często brakuje czasu podczas tradycyjnych spotkań, będzie można nie tylko odwiedzać stoiska firm farmaceutycznych, ale i zapytać o szczegóły działania prezentowanych produktów, po to, aby można je było właściwie zastosować u swoich pacjentów.
Jeszcze raz zapraszam na VI Międzynarodowy Naukowo-Szkoleniowy Kongres Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, który odbędzie się już niedługo. Nie może Państwa na nim zabraknąć, bo to Państwo tworzą naszą polską rzeczywistość "ranową".

Z poważaniem

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran
dr hab. n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska

Organizator merytoryczny:
Polskie Towarzystwo Leczenia Ran

Organizator logistyczny :
Wydawnictwo Termedia

OPŁATY
99 zł - Udział w kongresie online + 3 miesięczny dostęp do materiałów z kongresu (nagrania wykładów, materiały edukacyjne)
79 zł - Jeśli jesteś członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran wpisz swój kod rabatowy, który otrzymałeś e-mailemORGANIZATORZY

Organizator logistyczny

WEJDŹ NA STOISKO
Organizator merytoryczny

FAQ

Przedstawicieli medycznych chcących zarejestrować uczestników prosimy o kontakt mailowy z Biurem Obsługi Klienta:

1/ Jak się zarejestrować – uczestnik indywidualny
Do rejestracji wymagane jest konto użytkownika na portalu Termedia.pl. Jeżeli nie masz konta, zostanie ono utworzone podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz jej poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

2/ Co jeżeli byłam/em zarejestrowana/y na konferencję stacjonarną? Czy muszę zarejestrować się na e-konferencje ?
Prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta:

3/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
W formularzu rejestracyjnym należy podać pełne dane do wystawienia faktury. Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymają Państwo dokument na podany adres mailowy.

4/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak.

5/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną umieszczone w zakładce "TECZKA UCZESTNIKA" po zakończeniu konferencji.

6/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Należy wejść na stronę www.termedia.pl, w zakładce Konferencje i webinary wybrać stronę wydarzenia i zalogować się na swoje konto.

7/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Tak, treści będą dostępne przez 90 dni po konferencji. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty

8/ Czy mogę zadać pytanie podczas wykładu ?
Tak, podczas każdego wykładu można zadać pytanie. Odpowiedzi będą udzielane podczas sesji Q&A.

9/ Informacje techniczne
  • Jeżeli webinar nie rozpoczął się o czasie, spróbuj odświeżyć okno przeglądarki.
  • Jeżeli widzisz obraz, ale nie słyszysz dźwięku, kliknij w player. Niektóre przeglądarki nie pozwalają na automatyczne włączeniu obrazu i głosu. Jeżeli nadal występuje problem z dźwiękiem, sprawdź czy na pewno głośniki w Twoim komputerze są włączone.
  • Jeżeli transmisja zanika/ jest przerywana lub obraz ma niską jakość, w pierwszej kolejności sprawdź szybkość swojego Internetu. Możesz to zrobić np. poprzez speedtest.pl. Aby webinar był odtwarzany poprawnie, powinieneś mieć minimum 2Mb/s. Klikając w koło zębate widoczne na playerze, możesz samodzielnie sterować jakością obrazu.
  • Player powinien działać na każdej używanej obecnie przeglądarce, my jednak rekomendujemy korzystanie z Chrome lub Firefox.
Jeśli przy pomocy naszych wskazówek nie udało Ci się wyeliminować problemu lub pojawiły się jakieś inne komplikacje z odtworzeniem transmisji, napisz do nas na adres pomoc@termedia.pl i nie martw się, nagranie już wkrótce zostanie opublikowane w serwisie termedia.pl.

W przypadku problemów z logowaniem lub rejestracją, prosimy o:
  • kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-19.00, nr tel. 506 802 006 lub 500 068 362
  • kontakt mailowy pod adresem szkolenia@termedia.pl
Jednocześnie przypominamy, iż osoby wykupujące pakiet premium mają możliwość oglądania materiałów w archiwum VOD

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro organizacyjne
Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
email:szkolenia@termedia.pl

KONTAKT DLA SPONSORÓW

Joanna Mendak

e-mail: j.mendak@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone