VI MIĘDZYNARODOWY KONGRES NAUKOWO-SZKOLENIOWY POLSKIEGO TOWARZYSTWA LECZENIA RAN

ONLINE
 
22.09.2020 - 25.09.2020

© 2020 Termedia

DO KONGRESU POZOSTAŁO


DNI

GODZ

MIN

SEK

O KONFERENCJI

Szanowni Państwo,
W imieniu Komitetu Naukowego Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran mam zaszczyt zaprosić Państwa na VI Międzynarodowy Naukowo-Szkoleniowy Kongres Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, który odbędzie się w dniach 22-25 września 2020 roku, tym razem na platformie internetowej.
Państwa zainteresowanie organizowanymi przez nas Warsztatami Dobrej Praktyki Leczenia Ran utwierdziło nas w przekonaniu, że leczenie ran jest ważnym elementem codziennej praktyki lekarskiej i pielęgniarskiej. Pragnę podziękować wszystkim Państwu za aktywny udział w naszych Warsztatach.
Podczas Kongresu będziemy podejmować różne aspekty leczenia ran pokazując je od strony praktycznej, będzie istniała możliwość posłuchania różnych podejść do tego samego przypadku przedstawianego przez różnych specjalistów, pokazane będą najnowsze techniki stosowane w leczeniu trudno gojących się ran. Nowoczesna formuła Kongresu sprawia, że będzie można zadać pytania wykładowcom, na co często brakuje czasu podczas tradycyjnych spotkań, będzie można nie tylko odwiedzać stoiska firm farmaceutycznych, ale i zapytać o szczegóły działania prezentowanych produktów, po to, aby można je było właściwie zastosować u swoich pacjentów.
Jeszcze raz zapraszam na VI Międzynarodowy Naukowo-Szkoleniowy Kongres Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, który odbędzie się już niedługo. Nie może Państwa na nim zabraknąć, bo to Państwo tworzą naszą polską rzeczywistość "ranową".

Z poważaniem

W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran
dr hab. n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska

Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy:
Polskie Towarzystwo Leczenia Ran

Organizator logistyczny:
Wydawnictwo Termedia

KIEROWNICTWO NAUKOWE

FAQ

1/ Jak uczestniczyć w wydarzeniu ?
Aby uczestniczyć w wydarzeniu należy się zarejestrować. Na podany podczas rejestracji email zostanie wysłana wiadomość z informacjami dotyczącymi logowania i dostępu do materiałów. Jeżeli nie otrzymałeś/aś takiej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem szkolenia@termedia.pl.

2/ Jak się zarejestrować ?
Do rejestracji wymagane jest konto konferencyjne termedii. Możesz je utworzyć podczas rejestracji. Jeżeli masz już konto, zaloguj się i wciśnij przycisk REJESTRACJA. Dane automatycznie się wypełnią, ale możesz je poprawić. Sprawdź czy email i telefon są aktualne. Tymi kanałami będziemy przesyłać przypomnienia odnośnie transmisji.

3/ Jak opłacić udział w wydarzeniu płatnym ?
Podczas rejestracji możesz wybrać przelew natychmiastowy Payu lub przelew tradycyjny.

4/ Jak uzyskać fakturę za płatność ?
Podczas rejestracji jest możliwość wpisania danych do faktury.

5/ Czy wydawane są certyfikaty za udział w e-konferencji ?
Tak, certyfikaty zostaną przesłane mailem po zakończeniu konferencji.

7/ Czy przyznawane są punkty edukacyjne za udział w e-konferencji ?
Tak. Przyznanie punktów zostanie odnotowane na certyfikacie uczestnictwa.

8/ Czy materiały będą dostępne również po e-konferencji ?
Tak,opłata rejestracyjna uwzględnia 90 dniowy dostęp do platformy i materiałów. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta pod adresem https://www.termedia.pl/Twoje-produkty 

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

Biuro organizacyjne
Termedia sp. z o.o.
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
email:szkolenia@termedia.pl

KONTAKT DLA SPONSORÓW

Joanna Mendak

e-mail: j.mendak@termedia.pl
© Copyright 2020 by Termedia. Wszelkie prawa zastrzeżone