22. Międzynarodowy Kongres Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia "Innowacyjna Ochrona Zdrowia"
Termin:04.04.2017 - 05.04.2017
Miejsce:Katowice (Międzynarodowe Centrum Kongresowe)
Organizator:Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia
WWW:www.osoz.pl/forum2017
 
apraszamy na 22. Kongres Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia „Innowacyjna Ochrona Zdrowia”, który odbędzie się 4-5 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Nowe miejsce i nowa formuła programowa, wybitni prelegenci z Polski i zagranicy, debaty i sesje tematyczne poświęcone zagadnieniom nowoczesnej ochronie zdrowia i e-zdrowiu.

W zeszłorocznej edycji Kongresu wzięło udział 1100 gości oraz ponad 60 prelegentów. Podczas 2 dni zorganizowano kilka debat i 9 sesji tematycznych. Szybko rozrastająca się formuła organizowanej dotąd w Warszawie konferencji i rosnące zainteresowanie wymagały nowej koncepcji. W 2017 roku uczestników powitamy w nowoczesnym i przestronnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Stolica województwa śląskiego jest dziś zagłębiem nowych technologii w ochronie zdrowia, miejscem tętniącym życiem i kreatywnością. Udział w Kongresie pozostaje otwarty i bezpłatny.
2 dni konferencji wypełnią tematy związane z innowacyjnością organizacyjną, technologiczną i strategiczną sektora ochrony zdrowia. Pierwszy dzień zdominują zagadnienia szeroko pojętej ochrony zdrowia. Z kolei w drugim dniu punktem ciężkości debat i wykładów będzie farmacja. Prelegenci z polski i zagranicy rozmawiać będą o rozwiązaniach informacyjno-komunikacyjnych, e-zdrowiu, kluczowych wyzwaniach dla sektora, inicjatywach związanych ze starzejącym się społeczeństwem, digitalizacji placówek ochrony zdrowia, standardach elektronicznej dokumentacji medycznej, opiece farmaceutycznej.
Międzynarodowy Kongres OSOZ jest miejscem, gdzie spotykają się przedstawiciele środowiska medycznego, farmaceutycznego oraz organizacji rynku ochrony zdrowia, politycy, naukowcy, lekarze i pielęgniarki, menedżerowie placówek medycznych, pacjenci, firmy działające w sektorze, studenci uczelni medycznych. Rozmawiamy o wyzwaniach cyfryzacji ochrony zdrowia, prezentujemy praktyczne rozwiązania wdrażane przez liderów rynku z Polski i Europy, informujemy o trendach e-zdrowia.
Na zakończenie pierwszego dnia obrad odbędzie się Gala Liderów Ochrony Zdrowia, podczas której poznamy tegorocznych laureatów prestiżowego konkursu. Uroczystość wręczenia nagród zaplanowano w oddalonej o 100 metrów nowoczesnej siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Galę uświetni koncert NOSPR.
Organizatorem wydarzenia jest Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia
Harmonogram i formularz zgłoszenia udziału w Kongresie dostępne będą z końcem stycznia na stronie: www.osoz.pl/forum2017
© 2017 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe