II Ogólnopolska Konferencja Studentów i Młodych Naukowców "Psych-On"
Termin:09.12.2017 - 10.12.2017
Miejsce:Łódź (Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne UŁ Obiekt przy ul. Kopcińskiego 16/18 90-232 Łódź)
Organizator:Studenckie Koło Naukowe Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii wraz z Zakładem Psychoprofilaktyki i Psychologii Uzależnień. Instytut Psychologii, Uniwersytet Łódzki
WWW:www.psychon.uni.lodz.pl/o-konferencji
 
Studenckie Koło Naukowe Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii, działające przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, ma przyjemność zaprosić na II Ogólnopolską Konferencję Studentów i Młodych Naukowców „Psych-On”, która odbędzie się 9 i 10 grudnia 2017 roku.
Chcemy, aby nasza konferencja była miejscem, w którym przyszli psychologowie oraz pasjonaci psychologii klinicznej i neuropsychologii, będą mogli zapoznać się z najnowszymi wynikami badań, zaprezentować efekty swojej pracy naukowej, wymienić się doświadczeniami czy nawiązać interesujące kontakty, które zaowocują współpracą i dalszym rozwojem.
Jako przyszli psychologowie wiemy, że w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie bycie „On”, a więc stałe zdobywanie i aktualizowanie wiedzy ma kluczowe znaczenie, dlatego zachęcamy studentów i doktorantów do zgaszania referatów oraz posterów.
© 2018 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe