Termedia.pl
 
 
Dermatologia estetyczna
praca zbiorowa pod redakcją Waldemara Placka

Format: A4
Liczba stron: 432
Oprawa miękka
Download Table of Contents
Wydawnictwo Termedia
ISBN: 978-83-7988-105-5
Publish year: 2016
 
„Dermatologia estetyczna” pod redakcją profesora Waldemara Placka jest pierwszym tak całościowym opracowaniem w Polsce przedstawiającym szeroki przegląd metod zabiegowych stosowanych obecnie w kosmetologii i medycynie estetycznej.
Książka w 53 bogato ilustrowanych rozdziałach przedstawia w sposób bardzo praktyczny problematykę dermatologii zabiegowej poszerzoną o tematy z zakresu historii, prawa, psychologii i anatomii. Na uwagę zasługują rozdziały omawiające powikłania
po zabiegach estetycznych, a także poświęcone lekom i suplementom diety stosowanym w dermatologii estetycznej i pielęgnacji.
Autorzy przedstawiają precyzyjne i szczegółowe opisy wykorzystywanych technologii, sposobów kwalifikowania pacjentów, technik zabiegowych, postępowania pozabiegowego, objawów ubocznych i sposobów ich leczenia, a także alternatywnych metod postępowania. Zawarte w książce informacje są zgodne z aktualnym stanem wiedzy i poparte piśmiennictwem, którego spis zamieszczono
po poszczególnych rozdziałach. Bardzo bogata i oryginalna dokumentacja ikonograficzna przeprowadzanych zabiegów i procedur znacznie zwiększa wartość dydaktyczną i praktyczną tego podręcznika.

[fragment recenzji prof. Andrzeja Kaszuby]

Share:
Share:
more
 
 
 
Quick links
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.