Termedia.pl
 
 
Zarys Ginekologii Onkologicznej wyd. IV, dwa tomy
pod red. Janiny Markowskiej i Radosława Mądrego

Format: B5
Download Table of Contents
Termedia sp. z o.o.
ISBN: 978-83-7988-383-7
Publish year: 2021
 
Książka „Zarys ginekologii onkologicznej” jest efektem współpracy wielu znakomitych specjalistów o ugruntowanej i wysoko cenionej wiedzy i doświadczeniu, do których dołączyli nowi autorzy, dokładając starań aby zapewnić czytelnikom dostęp do najświeższych doniesień, w dziedzinach w których są ekspertami.
Dzięki temu oddajemy do rąk czytelników kompendium wiedzy, które w uporządkowany i przystępny sposób prezentuje epidemiologię, czynniki ryzyka, diagnostykę oraz metody leczenia nowotworów ginekologicznych, a jednocześnie inicjuje poszukiwania nowych kierunków badawczych i nowych metod terapeutycznych.” (Z przedmowy prof. dr hab. n med. Janiny Markowskiej i dr hab. n. med. Radosława Mądrego)
Celem redaktorów i autorów tego dwutomowego, IV już wydania podręcznika jest zaprezentowanie najbardziej aktualnego stanu wiedzy, która będzie dla czytelników wsparciem w codziennej praktyce lekarskiej.

Książka dostępna wyłącznie dla osób posiadających uprawnienia do wypisywania recept lub zawodowo zajmuje się prowadzeniem obrotu produktami leczniczymi lub spełniam warunki wymagane przez Ustawę Prawo farmaceutyczne (tj. dz. u. 2017 r. poz. 2211 z późn. zm.)
Share:
Share:
 
Quick links
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.