eISSN: 2449-9315
ISSN: 1234-8279
Pharmacotherapy in Psychiatry and Neurology/Farmakoterapia w Psychiatrii i Neurologii
Bieżący numer Archiwum O czasopiśmie Rada naukowa Recenzenci Bazy indeksacyjne Prenumerata Kontakt Zasady publikacji prac Standardy etyczne i procedury
 
Redakcja

Klinika Psychiatrii Dorosłych
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
ul. Szpitalna 27/33, 60-572 Poznań



Redaktor Naczelny

Prof. dr hab. Janusz Rybakowski

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
ul. Szpitalna 27/33, 60-572 Poznań
+48 61 84 91 531
janusz.rybakowski@gmail.com



Zastępca Redaktora Naczelnego

Prof. dr hab. Jan Jaracz

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
ul. Szpitalna 27/33, 60-572 Poznań
+48 61 8 491 549
jjjaracz@gmail.com



Sekretarz Redakcji

Małgorzata Choszcz

Instytut Psychiatrii i Neurologii
tel. +48 22 45 82 659
wydawn2@ipin.edu.pl



Wydawca I

Instytut Psychiatrii i Neurologii
Sekcja Wydawnictw
ul. Sobieskiego 9
02-957 Warszawa

+48 22 45 82 704
+48 22 45 82 659

wydawnictwo@ipin.edu.pl


Wydawca II

TERMEDIA Wydawnictwo Medyczne
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
Polska
tel./faks +48 61 822 77 81
e-mail: termedia@termedia.pl

Biuro w Warszawie
tel./faks + 48 22 827 75 14
e-mail: biuro.warszawa@termedia.pl

Prezes Zarządu Wydawnictwa
Janusz Michalak

Sekretarz Redakcji
Marzena Demska
e-mail: m.demska@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.