facebook linkedin twitter
 
ISSN: 1896-7698
Kardiologia na co Dzień
Bieżący numer Archiwum O czasopiśmie Prenumerata Kontakt

REDAKCJA

Adres
Termedia Wydawnictwa Medyczne
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel./faks +48 61 822 77 81
termedia@termedia.pl


redaktor naczelny
dr n. med. Marcin Grabowski
I Katedra i Klinika Kardiologii, Akademia Medyczna, Warszawa
Zakład Informatyki Medyczneji Telemedycyny, Akademia
Medyczna, Warszawa
marcin.grabowski@amwaw.edu.pl

WYDAWCA


Adres
Termedia Wydawnictwa Medyczne
ul. Kleeberga 2
61-615 Poznań
tel./faks +48 61 822 77 81
termedia@termedia.pl


prezes zarządu
Janusz Michalak
j.michalak@termedia.pl


dyrektor wykonawczy
Andrzej Kordas
a.kordas@termedia.pl


Biuro w Warszawie
tel./faks + 48 22 827 75 14
biuro.warszawa@termedia.pl


Dział Marketingu i Reklamy
Agnieszka Szczambura
tel. +48 61 822 77 81 w. 502
kom. + 48 502 661 041
a.szczambura@termedia.pl


Dział Prenumeraty
tel./faks: +48 61 656 22 00
prenumerata@termedia.pl
facebook linkedin twitter
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe