Koło ratunkowe dla szpitali.
Od doświadczeń do modelu restrukturyzacji
Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż w okresie przedświątecznym mogą wystąpić przejściowe opóźnienia w realizowaniu zamówień. Dokładamy wszelkich starań aby zamówione przez Państwa towary docierały terminowo, niemniej jednak osoby planujące zakupić pozycje książkowe jako prezenty świąteczne proszone są o dokonywanie zakupów z większym - adekwatnym wyprzedzeniem.
Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.
Pod redakcją Adama Kozierkiewicza

format A5
liczba stron 260
oprawa miękka
wydawnictwo Termedia
ISBN: 978-83-89825-48-3
52.15 zł (w tym VAT 5%)
nakład wyczerpany
Interesuje mnie ta książka
 
 
Nakładem naszego wydawnictwa ukazała się książka „Koło ratunkowe dla szpitali. Od doświadczeń do modelu restrukturyzacji” pod redakcją dr. Adama Kozierkiewicza. Jest to raport podsumowujący badanie zatytułowane Koło ratunkowe dla szpitali, przeprowadzone jako 3. faza szerszego projektu badawczego, zamówionego przez Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) i Bank Światowy (BŚ) pod wspólnym tytułem Opieka długoterminowa w Polsce: ocena stanu obecnego oraz rozwiązania na przyszłość.
Podsumowanie tego badania jest dostępne zarówno w języku polskim, jak i angielskim, natomiast same dokumenty robocze jedynie w języku polskim. Poszczególne dokumenty robocze opisują sytuację prawną i organizacyjną szpitali w Polsce, omawiają doświadczenia innych krajów w tej dziedzinie oraz procesy restrukturyzacyjne występujące w ostatnich latach w polskim szpitalnictwie.
Poleć książkę:
Udostępnij:
więcej
 
 
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe