Wyślij
Udostępnij:
 
 
Ranking szpitali i oddziałów szpitalnych 2018
 


Wydawnictwo Termedia i czasopismo "Menedżer Zdrowia" przeprowadzają na zlecenie tygodnika "Wprost" RANKING SZPITALI I ODDZIAŁÓW SZPITALNYCH 2018, które mają podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wysyłamy ponad dwa tysiące zaproszeń do udziału w rankingu. Ankiety, o których wypełnienie prosimy szpitale, zostały opracowane przez zespół ekspertów. Nadsyłane odpowiedzi będą ponadto wybiórczo weryfikowane przez współpracujących z wydawnictwem Termedia i "Menedżerem Zdrowia" ekspertów w poszczególnych dziedzinach, a dane przekazane przez szpitale selektywnie porównamy z danymi pochodzącymi z Narodowego Funduszu Zdrowia. System oceny i porównań placówek opieki zdrowotnej ma służyć przede wszystkim pacjentom i stworzyć im możliwość zapoznania się z ofertą świadczeń zdrowotnych. Na podstawie otrzymanych odpowiedzi stworzymy listę najlepszych oddziałów w kraju.

Równocześnie w ocenie szpitali uwzględniona zostanie opinia liderów środowisk medycznych, wywodzących się głównie z towarzystw naukowych. Wyniki rankingu zostaną opublikowane we "Wprost" i zamieszczone na stronie internetowej tygodnika, a także w czasopiśmie "Menedżer Zdrowia" i w portalu internetowym www.termedia.pl/mz.

Wydawnictwo Termedia ma wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu rankingów i raportów dotyczących ochrony zdrowia.

Zakończyliśmy przyjmowanie ankiet z dziedzin:
- kardiochirurgia,
- kardiologia,
- ginekologia,
- urologia,
- okulistyka,
- otolaryngologia,
- chirurgia onkologiczna, w tym leczenie nowotworów układu pokarmowego i raka trzustki,
- ortopedia,
- hematoonkologia.

Udział w rankingu jest bezpłatny.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: rankingi@termedia.pl
 
© 2019 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe