Wyślij
Udostępnij:
 
 
Rankingi
 
Prezentujemy wyniki rankingów dotyczących systemu ochrony zdrowia.

RANKING SZPITALI I ODDZIAŁÓW SZPITALNYCH 2017
Wyniki RANKINGU SZPITALI I ODDZIAŁÓW SZPITALNYCH 2017, który został opracowany przez czasopismo "Menedżer Zdrowia" i wydawnictwo Termedia na zlecenie tygodnika "Wprost".
Na podstawie kilku tysięcy rozesłanych ankiet wybraliśmy najlepsze oddziały szpitalne. Pod lupę wzięliśmy to, co dla pacjentów najważniejsze, m.in. zakres diagnostyki, która jest dostępna w szpitalu, liczbę wykonywanych procedur leczniczych czy współczynnik zakażeń pooperacyjnych. Ankiety, o których wypełnienie poprosiliśmy szpitale, zostały opracowane przez zespół ekspertów w poszczególnych dziedzinach. Konsultanci stworzyli system wag i algorytmów, na podstawie których oceniliśmy oddziały. Nadsyłane odpowiedzi były weryfikowane przez współpracujących z wydawnictwem Termedia i "Menedżerem Zdrowia" ekspertów w poszczególnych dziedzinach, a dane przekazane przez szpitale selektywnie porównane z danymi pochodzącymi z Narodowego Funduszu Zdrowia.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BRANŻA OCHRONY ZDROWIA W POLSCE 2016
Raport został przygotowany przez Centrum Gospodarcze im. Mikołaja Kopernika we współpracy z Europejskim Centrum Strategii i Polityk w Ochronie Zdrowia oraz Instytutem Studiów Wschodnich. To pierwsze opracowanie całościowo traktujące i opisujące firmy działające w ochronie zdrowia. W raporcie zestawiono między innymi firmy z branży farmaceutycznej, wyrobów medycznych, dystrybucyjne, apteki i sieci apteczne oraz prywatnych i publicznych świadczeniodawców usług medycznych.
 
Partner serwisu
 
© 2017 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe