facebook linkedin twitter
 

Serwisy

 
PrzewodnikLekarzaPOZ.pl

eDermatologia.pl
Informacje na temat działań podejmowanych przez konsultanta krajowego ds. dermatologii i wenerologii w dziale „Z teczki konsultanta”, ponadto bieżące doniesienia z PTD, AOTM, NFZ, resortu zdrowia, konferencji w Polsce i za granicą, omówienia najciekawszych publikacji ukazujących się w prestiżowych czasopismach oraz wyników najważniejszych badań naukowych. Najbardziej aktualne informacje dotyczące łuszczycy, czerniaka, trądziku, atopowego zapalenia skóry, grzybicy, łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry, chorób pęcherzowych, wenerologii, dermatologii estetycznej i kosmetologii, chirurgii dermatologicznej, dermatologii dziecięcej oraz wszystkich tematów, jakimi zajmuje się krajowa i światowa dermatologia.

eGastroenterologia.pl
Wiedza z dziedziny gastroenterologii: aktualności, najciekawsze artykuły, najważniejsze wydarzenia i konferencje, najnowsze książki. Najświeższe informacje z zakresu: chorób górnego odcinka przewodu pokarmowego, chorób jelita cienkiego i grubego – IBS, chorób trzustki i dróg żółciowych, IBD, chorób żołądka i dwunastnicy, krwawień z przewodu pokarmowego, chorób wątroby, medycyny i techniki.

eOnkologia.pl
Wiedza onkologiczna, doniesienia naukowe dotyczące sposobów diagnozowania i leczenia nowotworów, wywiady wideo z wybitnymi specjalistami, aktualności ze świata polskiej i światowej onkologii, wydarzenia i książki dla onkologów. Szerokie spektrum wiedzy o czerniaku, raku płuc, raku jelita grubego, raku piersi, raku żołądka, raku nerki i raku gruczołu krokowego. Najnowsze metody radioterapii i chemioterapii.

eReumatologia.pl
Wiedza reumatologiczna i ortopedyczna, doniesienia naukowe, aktualności z rynku farmaceutycznego, wydarzenia i książki dla reumatologów, wyszukiwarka leków refundowanych. Najnowsze wiadomości na temat: reumatoidalnego zapalenia stawów, łuszczycowego zapalenia stawów, młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów, zespołów bólowych kręgosłupa, tocznia rumieniowatego układowego, twardziny układowej, osteoporozy, ortopedii, rehabilitacji.

Dla Specjalistów
Największy w Polsce portal dla lekarzy różnych specjalności z mówieniem najciekawszych publikacji zarówno z kraju, jak i z zagranicy.
W serwisie zamieszczamy informacje z zakresu alergologii, anestezjologii, chorób zakaźnych, diabetologii i endokrynologii, ginekologii, kardiologii, medycyny rodzinnej, nefrologii, neurologii, okulistyki, psychiatrii, pulmonologii dorosłych i dzieci oraz urologii. A ponadto aktualne informacje dotyczące życia środowisk medycznych, najciekawszych wydarzeń i konferencji oraz najnowszych książki.
StudenciMedycyny.pl
Największy w Polsce portal dla studentów medycyny i farmacji: codziennie nowe wiadomości z życia studentów uczelni medycznych, serwis edukacyjny – artykuły naukowe, opisy przypadków, kalendarium wydarzeń i konferencji, serwis poświęcony LEP, materiały z zakresu opieki farmaceutycznej, informacje dotyczące stypendiów, staży i rozwoju naukowego za granicą, publikacje prac naukowych, opieka farmaceutyczna.

Oficjalna strona PTKT
Oficjalna strona Polskiego Towarzystwa Kardio-Torakochirurgów zawierająca aktualności z dziedziny kardiologii, kardiochirurgii i torakochirurgii, przegląd piśmiennictwa, informacje o konferencjach i zjazdach polskich i zagranicznych, kształceniu podyplomowym grantach i stypendiach oraz standardy postępowania.

 
 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe