Termedia.pl
 
 
eBook: Mukowiscydoza choroba wieloukładowa

Download free chapter
Dorota Sands
Termedia sp. z o.o.
ISBN: 978-83-7988-387-5
price: 99.00(5% VAT included)
Add to cart
 
 
Szanowni Państwo,

cieszymy się z pozytywnego przyjęcia pierwszego wydania naszej monografii, potwierdzonego bardzo szybkim wyczerpaniem całego nakładu. Satysfakcję sprawiła nam informacja, że książka służy nie tylko lekarzom na co dzień zajmującym się mukowiscydozą, ale również lekarzom przygotowującym się do egzaminów specjalizacyjnych, a także dietetykom, fizjoterapeutom i psychologom zaangażowanym w leczenie chorych w ramach zespołów wielodyscyplinarnych.

Dynamiczny rozwój nowych terapii przyczynowych w mukowiscydozie zdopingował nas do szybkiej pracy nad drugim wydaniem, uzupełnionym o najnowsze osiągnięcia biotechnologii. W odpowiedzi na żywe zainteresowanie książką wśród specjalistów spoza pulmonologii, poszerzyliśmy znacząco działy dotyczące gastroenterologii, radiologii i fizjoterapii. Z myślą o kadrze zarządzającej szpitalami przygotowaliśmy praktyczny rozdział dotyczący organizacji ośrodka mukowiscydozy zgodnie z aktualnymi standardami europejskimi.

Drugie wydanie monografii w formie e-booka pozwoliło nam pokonać barierę objętości opracowania drukowanego oraz znacznie poprawić i unowocześnić rozdział prezentujący wyniki diagnostyki obrazowej.


Prof. dr hab. n. med. Dorota Sands
Share:
Share:
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.