Specjalizacje, Kategorie, Działy

Program szczegółowy Top Medical Trends 2024

Udostępnij:
Na stronie tegorocznej edycji kongresu Top Medical Trends została opublikowana szczegółowa agenda wydarzenia, z podziałem na dni, godziny i sale. Program TMT jak zwykle imponuje swoim rozmiarem i interdyscyplinarnym charakterem.
W ciągu trzech dni Top Medical Trends 2024 zostaną omówione najważniejsze zagadnienia diagnostyczne i terapeutyczne wykorzystywane w codziennej pracy przez lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Uznani eksperci poruszą między innymi tematy chorób sercowo-naczyniowych, czujności onkologicznej, problemów endokrynologicznych, chorób zakaźnych, a także diagnostyki i terapii schorzeń neurologicznych.

Niezwykle interesująco zapowiada się sesja poświęcona nowym możliwościom i wyzwaniom w obszarze diabetologii, a także część o wielochorobowości. Nie zabraknie też możliwości aktualizacji wiedzy pediatrycznej i dermatologicznej, jak również poznania najnowszych wytycznych dotyczących chorób układu pokarmowego i wątroby.

Program Top Medical Trends 2024 będzie jeszcze sukcesywnie uzupełniany i aktualizowany, ale już teraz zapraszamy do zapoznania się z nim i do rejestracji na kongres.

SPRAWDŹ PROGRAM


ZAREJESTRUJ SIĘ
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.