Specjalizacje, Kategorie, Działy

XIII edycja konferencji Opieka Paliatywna w Polsce

Udostępnij:
Wiosenna konferencja specjalistów zajmujących się opieką nad terminalnie chorymi odbędzie się w Warszawie – 5 i 6 kwietnia – już po raz trzynasty. Kierownictwo naukowe – dr hab. n. med., prof. UM Aleksandra Ciałkowska-Rysz i dr hab. n. med. n. o zdr. Tomasz Dzierżanowski – wraz z zaproszonym gośćmi przedstawią najnowsze najważniejsze doniesienia z medycyny paliatywnej.
Opieka Paliatywna w Polsce 2024 to pierwsze z trzech dużych wydarzeń dla środowiska medycznego, opiekunów pacjentów czy pracowników hospicjów w tym roku. Po nim odbędą się jeszcze VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Paliatywnej (27 i 28 czerwca w Gdańsku), a także Forum Medycyny Paliatywnej (15 i 16 listopada w Warszawie).

Podczas najbliższej konferencji na uczestników czekają nowe doniesienia w kluczowych aspektach pracy z ciężko chorymi pacjentami. Eksperci powiedzą o kwestiach psychologicznych, medycznych czy też prawnych. Nie zabraknie również wytycznych postępowania w określonych sytuacjach klinicznych, w planie są także warsztaty praktyczne.

Program Opieki Paliatywnej w Polsce współtworzyć może każdy zainteresowany! Kierownictwo naukowe zachęca do zgłaszania streszczeń wystąpień ustnych. Do 10 marca przyjmowane są abstrakty niepublikowanych wcześniej prac. Długość nie może przekraczać limitu 1800 znaków, prace oprócz niezbędnych danych autorów powinny zawierać krótkie teksty z podziałem na wstęp, cel, materiał i metody oraz wyniki i wnioski.

SZCZEGÓŁY ZGŁASZANIA PRAC


Do 8 marca obowiązują niższe ceny uczestnictwa. Zachęcamy do szybkiego podejmowania decyzji i skorzystania z okazji.

REJESTRACJA

 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.