Specjalizacje, Kategorie, Działy

Diagnostyka molekularna – czy to się opłaca? Zobacz debatę specjalistów praktyków

Udostępnij:
Znaczenie diagnostyki molekularnej we współczesnej onkologii nie podlega już dyskusji. Jak jednak wygląda w praktyce sprawa jej rozliczeń przez szpitale? Z jakimi problemami borykają się lekarze, zarządzający szpitalami i laboratoriami oraz decydenci? Jakie są najlepsze praktyki?
Nie tylko na te tematy dyskutowały podczas debaty „Diagnostyka molekularna – czy to się opłaca?” zaproszone panelistki: prof. Joanna Chorostowska-Wynimko, kierownik Zakładu Genetyki i Immunologii Klinicznej w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, zastępca dyrektora ds. naukowych w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie, dr Beata Jagielska – prezes Polskiej Koalicji Medycyny Personalizowanej – Stowarzyszenie, członek zarządu Polskiej Federacji Szpitali, zastępca dyrektora ds. lecznictwa otwartego i rozliczeń świadczeń zdrowotnych w Centrum Onkologii, Instytut M. Skłodowskiej-Curie w Warszawie, dr Aleksandra Sierocka – kierownik Pionu Monitorowania Świadczeń Medycznych w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

 
Redaktor prowadzący:
dr n. med. Katarzyna Stencel - Oddział Onkologii Klinicznej z Pododdziałem Dziennej Chemioterapii, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii im. Eugenii i Janusza Zeylandów w Poznaniu
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.