Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Ogólnopolski Program Leczenia Ran - cykl kursów tematycznych

Autor: Katarzyna Barabasz |Data: 24.02.2021
 
 
W imieniu PTLR zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Programie Leczenia Ran. Kurs realizowany jest w trybie trzech cyklicznych spotkań w formie tematycznych modułów. Kolejne spotkanie dla województw kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego odbędzie się już 2 marca o godz. 16:20.
Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby reprezentujące zawody medyczne, którym bliskie jest leczenie ran. Jest to ważne szczególnie teraz, kiedy poszerzają się możliwości dostępności usług dla chorych z ranami pod postacią wprowadzenia do systemu ochrony zdrowia programu KPLR2.

Każdy z 3 cykli składa się z 5 spotkań dla uczestników z konkretnych regionów, zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie wydarzenia. W pierwszym cyklu kursu omówimy zagadnienia miejscowego leczenia trudno gojących ran w oparciu o Strategię Higieny Rany. W programie m. in. 8 praktycznych warsztatów:

1. Oktenidyna w ranach trudno gojących się
2. 4 Kroki Higieny Rany: Dobór opatrunku u pacjenta z raną nowotworową
3. Algorytm leczenia owrzodzeń żylnych
4. Idealny preparat antyseptyczny do oczyszczania ran, zgodny ze strategią MOIST
5. Dobór nowoczesnych opatrunków w zależności od stanu klinicznego rany
6. Urgo – od zakażenia do wygojenia
7. VACOped Diabetic – innowacyjna alternatywa dla Total Contact Cast (TCC). Odciążenie dla pacjenta, lekarza i zespołu medycznego
8. Rola systemów FlexiSeal w opiece nad pacjentem NOWY WARSZTATPROGRAMZarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać link do transmisji i przypomnienie >>>

BEZPŁATNA REJESTRACJA


Zobacz zaproszenie dr hab. med. Beaty Mrozikiewicz-Rakowskiej >>>

 
facebook linkedin twitter
© 2021 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe