Wyślij
Udostępnij:
 
 

V Psychiatria – Dialogi Interdyscyplinarne

Redaktor: Patryk Dąbrowski |Data: 27.04.2022
 
 
Zapraszamy na jubileuszową, piątą edycję konferencji, która rozpocznie się 7 października. Jej najistotniejszym założeniem jest kontakt bezpośredni – wymiana myśli, refleksji i doświadczeń. Każdy pacjent to bowiem odrębna historia, a w większości przypadków bardzo złożona i dynamiczna struktura uwarunkowań genetycznych, społecznych oraz osobistych.
Organizatorzy, pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. n. med. Joanny Rymaszewskiej, przygotowali dla uczestników koktajl ciekawych tematów.

Wśród zapowiadanych ekspertów są goście zagraniczni, m.in. z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego i Szwedzkiego Uniwersytetu w Lund. Tradycyjnie Dialogi rozpoczną się z udziałem intrygującej postaci ze świata literatury i sztuki, której tożsamość pozostaje niespodzianką.

Zaplanowano również m.in. dyskusje nt. rozwoju i leczenia psychoz, a także dialogi z ekspertami o współczesnych uzależnieniach. Będą rozmowy o psychomatyce w nowoczesnym ujęciu i naturze człowieka, przedstawione zostaną też najświeższe dane i standardy dotyczące dysforii płciowej.

Zapraszamy do Wrocławia!

REJESTRACJA
 

Komitet naukowy portalu

 • Wojciech Marlicz
  Dr hab. n. med.
  Wojciech Marlicz
 • Grażyna Rydzewska
  Prof. dr n med.
  Grażyna Rydzewska
 • Barbara Skrzydło–Radomańska
  Prof. dr n med.
  Barbara Skrzydło–Radomańska
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.