Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 
123RF

Kiedy obejrzymy film w kinie?

Autor: Krystian Lurka |Data: 21.05.2020
 
 
- Jeszcze przed wakacjami będziemy mogli iść do kina - zadeklarował minister zdrowia Łukasz Szumowski. Stwierdził także, że na lipiec i sierpień Polacy mogą spokojnie rezerwować rodzinne wakacje w kraju.
Polski rząd zapowiedział wycofanie zakazów epidemicznych w czterech etapach. Trzy z nich zostały już wprowadzone. W czwartym przewidział otwarcie salonów masażu i solariów, umożliwianie działalności siłowni i klubów fitness oraz działalność teatrów i kin w nowym reżimie sanitarnym.

W rozmowie z „Super Expressem” minister Szumowski przyznał, że już niedługo, będziemy mogli iść do kina. Dopytywany, wyjaśnił, że jeszcze przed wakacjami.

Minister stwierdził także, że na lipiec i sierpień Polacy mogą spokojnie rezerwować rodzinne wakacje w kraju. Nie wykluczył jednak, że zamknięcie hoteli nie zostanie przywrócone w lipcu.

- Natomiast patrząc na obecną dynamikę uważam, że prawdopodobieństwo jest niewielkie. Niepewna jest natomiast przyszłość wakacji zorganizowanych, takich jak kolonie czy obozy. To jest dużo większy problem niż wyjazd rodzinny do hotelu nad morze czy w góry - podkreślił Łukasz Szumowski w rozmowie z „Super Expressem”.

O sprawie poinformowała także „Rzeczpospolita”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.
 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe