Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Zalecenia postępowania w zakażeniach SARS-CoV-2 PTEiLChZ

Źródło: Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych
Autor: Krystian Lurka |Data: 25.03.2020
 
 
Tagi: koronawirus
Jakie są minimalne wymagania dla oddziału hospitalizującego zakażenia SARS-CoV-2 i które leki o potencjalnym działaniu przeciwwirusowym lub przeciwzapalnym warto zastosować podczas leczenia COVID-19? Na te pytania odpowiedziano w zaleceniach wydanych przez Roberta Flisiaka, Andrzeja Horbana, Jerzego Jaroszewicza, Doroty Kozielewicz, Małgorzaty Pawłowskiej, Miłosza Parczewskiego, Anny Piekarskiej, Krzysztofa Tomasiewicza i Doroty Zarębskiej-Michaluk. „Menedżer Zdrowia” udostępnia dokument.
Jeśli chcesz ściągnąć dokument, kliknij w: „Zalecenia postępowania w zakażeniach SARS-CoV-2 Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych”.

Przeczytaj także: „Kogo badać na obecność SARS-CoV-2?”, „Zalecenia do prowadzenia fizjoterapii dorosłych pacjentów z COVID-19” i „Algorytm postępowania w sytuacji podejrzenia COVID-19”.

Zachęcamy do polubienia profilu „Menedżera Zdrowia” na Facebooku: www.facebook.com/MenedzerZdrowia i obserwowania kont na Twitterze i LinkedInie: www.twitter.com/MenedzerZdrowia i www.linkedin.com/MenedzerZdrowia.

 
© 2020 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.
PayU - płatności internetowe