Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

27. edycja International Student Scientific Conference w Gdańsku

Redaktor: Krzysztof Zielonka |Data: 07.03.2022
 
 
Organizatorzy International Student Scientific Conference zapraszają na Wybrzeże na kolejną, dwudziestą siódmą już edycję tego wydarzenia, która się odbędzie od 27 do 29 maja. Wydawnictwo Termedia objęło gdańską konferencję swoim patronatem medialnym.
ISSC to coroczna konferencja organizowana przez Studenckie Towarzystwo Naukowe Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej celem jest integrowanie międzynarodowej społeczności młodych naukowców, lekarzy i studentów medycyny. ISSC umożliwia uczestnikom prezentowanie i dyskusję nad ich pierwszymi pracami i projektami naukowymi w międzynarodowym środowisku.

Konferencja obejmuje szeroki zakres tematów z zakresu nauk biomedycznych, od chorób wewnętrznych i onkologii, po innowacje w różnych dziedzinach medycyny. W zeszłym roku zostało przedstawionych ponad 100 prezentacji, odbyły się wykłady i warsztaty prowadzone przez uznanych naukowców z Europy i USA. W programie znajdują się warsztaty, wykłady profesorów medycyny i lekarzy z całego świata. Wszystko odbywać się będzie na miejscu, w Gdańsku, a jednocześnie online. Co więcej, poza sesjami uczestnicy konferencji będą mieli okazję poznać kulturę regionu i doświadczyć magii Trójmiasta.

Zapraszamy również na stronę wydarzenia na Facebooku.
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.