Specjalizacje, Kategorie, Działy

Konferencja Ginekologia i Położnictwo – Nowe Trendy 2024

Udostępnij:
Najnowsze osiągnięcia, badania i innowacje w ginekologii i położnictwie zostaną zaprezentowane podczas konferencji, która odbędzie się w Poznaniu 17 i 18 maja.
Wydarzenie zgromadzi specjalistów wielu dziedzin medycyny, między innymi ginekologii, położnictwa, urologii, onkologii i neonatologii. Eksperci zaprezentują najnowsze trendy i praktyki kliniczne mające wpływ na zdrowie kobiet.

Tematyka sesji zaplanowanych w pierwszym dniu wydarzenia dotyczyć będzie nowoczesnej chirurgii minimalnie inwazyjnej oraz najczęstszych powikłań urologicznych. Ponadto zostaną omówione korzyści i zagrożenia wynikające ze stosowania antykoncepcji hormonalnej i HTM na podstawie EBM.

Drugiego dnia uczestnicy zapoznają się z aktualnymi wyzwaniami w ginekologii dziecięcej i wśród nastolatków. Będzie o dysforii płciowej, endometriozie, zaburzeniu miesiączkowania i policystycznych jajnikach. Specjaliści podejmą także zagadnienie dotyczące odczuć płodu, przedstawiając fakty i dementując mity na temat rozwoju jego zmysłów wewnątrzmacicznie, jak również podkreślą wymiar psychologiczny komunikacji pomiędzy matką a płodem.

PEŁNY PROGRAM KONFERENCJI


Kierownictwo naukowe nad wydarzeniem sprawuje prof. dr hab. n. med. Maciej Wilczak.

Już dziś zachęcamy do rejestracji!

REJESTRACJA
 
© 2024 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.