Specjalizacje, Kategorie, Działy
Wyślij
Udostępnij:
 
 

Obejrzyj Akademię Zdrowej Skóry w AZScience

Redaktor: Bartosz Aleksandrowicz |Data: 05.08.2022
 
 
Zapraszamy do obejrzenia wykładów prezentujących atopowe zapalenie skóry z punktu widzenia alergologa i dermatologa. Materiały dostępne są w naszym serwisie AZS Science Academy.
Trzyczęściowy webinar poświęcony jest dolegliwościom, które coraz powszechniej występują w społeczeństwie. Zaproszeni goście skupili uwagę na podejściu interdyscyplinarnym, które pozwala kompleksowo rozpatrywać problem atopowego zapalenia skóry. Pacjenci nie trafiają bowiem do jednego specjalisty – część wybiera wizytę u alergologa, część natomiast kieruje swoje kroki do dermatologa. O różnych perspektywach specjalistów w takiej sytuacji opowiadają prof. Maciej Kupczyk oraz prof. Aleksandra Lesiak.

W trakcie Akademii Zdrowej Skóry analizie poddano również dostępne terapie leczenia atopowego zapalenia skóry. Badania nad kolejnymi lekami dostarczają coraz to nowszych możliwości nawet dla pacjentów, dla których do tej pory nie było skutecznej ścieżki leczenia. O faktach i nadziejach związanych z terapiami opowiada prof. Magdalena Trzeciak.

Akademia Zdrowej Skóry dostępna jest w naszym specjalnym serwisie AZScience. Zaloguj się i poszerz swoją wiedzę!

PRZEJDŹ DO AZS SCIENCE
 
facebook linkedin twitter
© 2022 Termedia Sp. z o.o. All rights reserved.
Developed by Bentus.